قرچک در وضعیت “سفید” کرونایی است/ ضرورت استمرار رعایت پروتکل‌های بهداشتی

رماندار قرچک با اعلام وضعیت “سفید” این شهرستان در شرایط کرونایی از مردم خواست همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش قرچک آنلاین , بهمن خطیبی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک اظهار داشت: علاوه بر خدماتی که در طول این مدت در حوزه درمان اتفاق افتاد در حوزه پیشگیری نیز شاهد اقدامات خوبی در شهرستان بودیم که با همکاری تمامی ادارات، ارگان‌ها و گروه‌های مختلف اجتماعی صورت گرفت و همچنین شاهد همدلی گسترده‌ای در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا بودیم.

توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان

وی افزود: با توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان مبنی بر احتمال شیوع گسترده این ویروس در فصول پاییز و زمستان نباید هیچ‌گاه از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی غافل شد و سلامت فردی و دیگر افراد جامعه را به خطر انداخت.

فرارسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

این مسئول با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، ضمن تسلیت این ایام و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل گفت: قرچک مشهد شهدای ۱۵ خرداد بوده و خدمت در این دیار افتخاری بزرگ محسوب می‌شود وهمچنین بار امانتی که شهدا به ما محول کردند را دوچندان می‌کند.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک ادامه داد: در جلسات شورای فرهنگ عمومی بایستی برای تقویت نمادهایی که باعث افزایش ارتقای بهره‌وری در تمامی حوزه‌ها می‌شود، برنامه‌ریزی لازم صورت پذیرد.

وی بیان کرد: خوشبختانه در این شهرستان کار فرهنگی نتیجه‌بخش است چرا که اساسا مردم این منطقه مردمی ولایی، دین‌دار، فرهنگ دوست و مشارکت‌جو هستند.
خطیبی درخصوص تحقق شعار امسال نیز خاطرنشان کرد: از ابتدای سال و پیرو سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، جلسات مختلف با حضور تولیدکنندگان و به منظور شناسایی و احصای دقیق مشکلات برگزار و همچنین بازدیدهایی با حضور مسئولان استانی داشته‌ایم که نتیجه‌بخش بوده و امیدواریم با همین توان و قدرت تمامی واحدهای تولیدی اعم از صنایع، بخش کشاورزی، صنایع دستی و … از تصمیمات اثربخش بی‌بهره نمانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *