حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 17 جماد أول 1444 Saturday, 10 December , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
قاعده اصلی حکومت اسلامی اجرای عدالت و نیکی کردن به خلق
۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
شناسه : 114071

امام جمعه قرچک گفت: تدوین قوانین اسلامی بر مبنای اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) توسط شهید بهشتی انجام گرفت، که باعث رشد عقیده درست اسلام شد.

ارسال توسط : نویسنده : فاطمه سيفي
پ
پ

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان قرچک ضمن گرامی داشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: اجرای عدالت و نیکی کردن به خلق قاعده اصلی حکومت اسلامی است، اما این اجرا قدرت شناخت و بصیرت میخواهد و این توان قدرت را امام شهدا به همه مسئولین دادند.

وی گفت: کار آمدی، توانمندی و به کار گرفتن همه امکانات و ابزار وظیفه ی همه ما است، همه ما باید نسبت این مسائل واقف باشیم و در راستای انجام وظیفه خود به درستی عمل کنیم و به ویژه از قاعده قانون تابعیت کنیم.

امام جمعه قرچک بیان کرد: تدوین قوانین اسلامی بر مبنای اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) توسط شهید بهشتی انجام گرفت، که باعث رشد عقیده درست اسلام شد.

اسماعیلی با اشاره به پرونده های خانوادگی تشریح کرد: احساس میشود پرونده های اختلاف خانوادگی در نظر برخی از قضات مهم نیست، باید توجه داشته باشند که حق یک زن و حق یک مرد اجحاف نشود.

وی عنوان کرد: سیاست رئیس قوه قضائیه در بحث صلح و سازش در پرونده ها قضایی قابل تحسین است، ولی باید توجه داشته باشیم با در نظر گرفتن صلح و سازش در حق کسی اجحاف نشود.

اسماعیلی تشریح کرد: اگر بخواهیم مشکلات حل بشود، باید راه اصلی خودش را طی کند، کسایی که در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کرده اند تعلق میگیرد، لذا بیاد با ورود به درگاه های ثبت نام این مسکن ها ثبت نام شود، اگر متقاضیان مشمول بودند به آنان تعلق خواهد گرفت.

امام جمعه قرچک گفت: بنده به رئیس جمهور، وزیر راه و فرماندار هم تاکید کردم که این مسکن ها را فقط و فقط به ساکنین شهرستان قرچک بایستی تعلق بگیرد.

وی افزود: این مشکل اگر حل بشود باید راه اصلی خودش را طی بشود، کسایی که در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کرده اند تعلق میگیرد، لذا بیاد با ورود به درگاه های ثبت نام این مسکن ها ثبت نام شود، اگر متقاضیان مشمول بودند به آنان تعلق خواهد گرفت.

وی بیان کرد: بنده به رئیس جمهور، وزیر راه و فرماندار هم تاکید کردم که این مسکن ها را فقط و فقط به ساکنین شهرستان قرچک بایستی تعلق بگیرد.

اسماعیلی در پایان تاکیدکرد: مترو یکی از مصوبات آقای رئیس جمهور بوده است، نماینده محترم، ائمه جمعه و فرمانداران نیز نسبت به در اولویت قرار دادن این موضوع نیز اشتراک نظر داشتند.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.