فرمانده انتظامی شرق استان تهران خبر داد؛

قاتل فراری در قرچک دستگیر شد/قتل پایان اختلاف خانوادگی

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه اختلاف خانوادگی در قرچک با قتل پایان یافت، گفت: قاتل فراری در کمتر از سه ساعت دستگیر شد.

به گزارش قرچک آنلاین; سردار عبدالرضا ناظری در جمع خبرنگاران گفت : در ساعات پایانی شب در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری شدید با چاقو و انتقال مجروح  به بیمارستان بلافاصله عوامل انتظامی کلانتری ۱۳ قرچک جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی بیان داشت: پس از حضور عوامل انتظامی در محل مشخص شد درگیری بر اثر اختلاف خانوادگی داماد با خانواده همسرش بوده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: فرد مجروح که برادر همسر قاتل بود در اثر شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

ناظری خاطر نشان کرد: با حضور سه برادر همسر متهم در محل سکونت قاتل و بروز درگیری شدید در حالی که قاتل فردی ورزشکار و تنومند بود با قدرت بدنی بالا در مقابل برادران همسر خود مقاومت می کند و به وسیله چاقو یکی از آنها را از پا در می‌آورد و سپس به سمت تهران متواری می‌شود.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تشکیل تیم‌های عملیاتی و حضور مقام قضایی در محل بلافاصله محل اختفاء قاتل مشخص و در یک اقدام ضربتی و دستگیر شد.

رئیس پلیس شرق استان تهران افزود: در بررسی اولیه مشخص شد علت درگیری منجر به قتل مربوط به اختلاف قاتل با همسرش به دلیل دایر کردن آرایشگاه زنانه توسط خانم و در ادامه سردی روابط و دادخواست طلاق بوده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه متهم جهت تشکیل پرونده و سیر مراحل قضایی تحویل مراجع قضایی شد خاطرنشان کرد: یک لحظه عدم کنترل هیجانات خوشونت آمیز و عدم درک متقابل بین افراد باعث بروز رفتارهای ناهنجار در خانواده می شود که هزینه بالایی را برای جامعه به دنبال دارد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *