حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 11 رمضان 1444 Saturday, 1 April , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
«قاتل اهلی» از ۸۰۰ میلیون عبور کرد/ «انزوا» و «اشنوگل» با هم ۹۰ میلیونی شدند
۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
شناسه : 80372

فیلم‌های اکران شده در هفته گذشته با اقبال مواجه شد و آثار اجتماعی از جمله فیلم کیمیایی مورد توجه مخاطب قرار گرفت.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر قرچک آنلاین; دو فیلم اجتماعی و یک فیلم با موضوع کودک و نوجوان از روز چهارشنبه اکران شده است در این میان فیلم «آذر» با بازی نیکی کریمی با اقبال بهتری مواجه شد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «قاتل اهلی» با اقبال خوبی مواجه شده و هم اینک به فروش ۸۱۰ میلیون تومان رسید. فیلم «زرد» هم به فروش ۵ میلیارد و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

همایون امکانیان مدیرعامل دفتر پخش نیکان فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «شکلاتی» با ۱۱ سینما کار خود را آغاز کرده و بعد از فیلم «خفه‌گی» در گروه زندگی به نمایش در می‌آید. این فیلم ۲۱ میلیون تومان فروخت.

وی در ادامه گفت: فیلم «آذر» در گروه آزاد با ۱۵ سالن سینما کار خود را آغاز کرد. پیش‌بینی ما برای اکران این هفته نبود اما با اعلام شورا صنفی فیلم را اکران کردیم و هنوز تبلیغات تلویزیونی نداریم، امیدوارم با تبلیغات مناسب بتوانیم موفق عمل کنیم. ظرف دو روز در تهران به فروش ۴۲ میلیون تومان دست یافتیم.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «ثبت با سندبرابر است» به تازگی وارد هفته دوم شد و به فروش ۵۹۰ میلیون تومان در تهران و ۲۰۰ میلیون تومان در شهرستان رسید و به فروش ۷۹۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «خانه دختر» به فروش ۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به فروش ۲ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «غیرمجاز» به فروش ۲۷۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید. فیلم «وقتی برگشتم» در تهران به فروش ۳۵ میلیون تومان رسید. این فیلم هم اینک ۱۷ سالن در اختیار دارد و از شنبه شهرستان های فیلم آغاز می شود.

بنابراین گزارش، براساس فروش مکانیزه فیلم «اشنوگل» به فروش ۱۳ میلیون و ۴۹۲ هزار تومان فیلم «انزوا» ۷۷ میلیون و ۴۱۳ هزار تومان، «صفر تا سکو» به فروش ۸۹ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان، فیلم «آزاد به قید شرط» ۲۴۶ میلیون ۶۸۴ هزار تومان، «خالتور» به فروش ۳ میلیارد و ۱۸۲میلیون و ۴۸۶ هزار تومان رسید.

دانا

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.