فرماندار شهرستان قرچک:

فوتسال در قرچک سابقه ۲۰ ساله دارد

فرماندار شهرستان قرچک گفت: فوتسال در قرچک سابقه ۲۰ ساله دارد و پایگاه قهرمانی محسوب می‌شود.

به گزارش قرچک آنلاین; در جلسه بررسی مشکلات واگذاری تیم مقاومت که با حضور سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم قرچک در مجلس، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک، اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولین محلی در محل فرمانداری برگزار شد.

بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در سخنانی در این جلسه اظهار کرد: بررسی مشکلات تیم فوتسال به خاطر دغدغه تمامی مردم شهرستان است و باید مسؤولین در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

وی گفت: فوتسال در قرچک سابقه ۲۰ ساله دارد و پایگاه قهرمانی محسوب می‌شود.

فرماندار قرچک در ادامه بیان داشت: جهت استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم و از اسپانسرها در این حوزه استفاده خواهیم کرد.

خطیبی تأکید کرد: تیم شهید منصوری قرچک باقدرت بیشتر از قبل در لیگ فوتسال حضور خواهد یافت و مردم شهرستان قرچک به شایعات مربوط به واگذاری این باشگاه توجه نکنند.

 ایرج شیر نژاد در ادامه اظهار کرد: با توافقات صورت گرفته و تصمیمات اتخاذشده و حمایت‌های همه‌جانبه شهرداری و سایر نهادها تیم شهید منصوری قرچک بار دیگر در مسابقات لیگ برتر فوتسال حضور خواهد یافت.

وی ضمن بیان اینکه همه حاضران، دلسوز تیم هستند و حضور آن‌ها در این جلسه برای کمک به ورزش و فوتسال شهرستان است،  تصریح کرد: باید بار دیگر نام قرچک را با ورزش جهانی کنیم چراکه این شعار درگذشته محقق شده و ما دوباره می‌توانیم با فرهنگ‌سازی مناسب در امر ورزش نام قرچک را در جهان مطرح کنیم.

عضو شورای شهر قرچک در ادامه گفت: باید با تمام وجود جهت موفق شدن این تیم فوتسال که با هر نامی که قرار است در لیگ برتر فوتسال حضور یابد تلاش کنیم و از کمک‌های خود جهت موفقیت این تیم کوتاهی نکنیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *