حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
فلسفه حکومت اسلامی خدمت به مردم است
۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳
شناسه : 940

به گزارش خبرنگارقرچک آنلاین فرماندار شهرستان قرچک با بیان اینکه خدمت رسانی در تمام ساختهای مختلف اسلام مورد تأکید قرار گرفته است، اظهار داشت: خدمت به مردم به خصوص قشر محروم و برقراری عدالت و توزیع عادلانه امکانات در سطح مناطق، در فلسفه وجودی حکومت اسلامی نهادینه شده است. رضا ریاحی صبح امروز در حاشیه […]

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش خبرنگارقرچک آنلاین فرماندار شهرستان قرچک با بیان اینکه خدمت رسانی در تمام ساختهای مختلف اسلام مورد تأکید قرار گرفته است، اظهار داشت: خدمت به مردم به خصوص قشر محروم و برقراری عدالت و توزیع عادلانه امکانات در سطح مناطق، در فلسفه وجودی حکومت اسلامی نهادینه شده است.

رضا ریاحی صبح امروز در حاشیه دیدار چهره به چهره و ملاقات عمومی با مردم افزود: مسئولان باید بدانند برای خدمت رسانی بوده که مسئولیتی به آنها سپرده شده است.

وی با اشاره به اینکه هر چه مسئولیت مهمتر و بالاتر باشد، وظیفه خدمت رسانی نیز سنگین تر می شود، عنوان کرد: مردم ولی نعمت نظام اسلامی هستند و باید با تمام وجود و ظرفیت به آنان خدمت کرد.

این مسئول ادامه داد: خدمت رسانی بی منت به مردم یکی از اهداف راهبردی نظام اسلامی است که این مهم نیز با تعامل تنگاتنگ مردم و مسئولان امکان پذیر خواهد بود به همین دلیل دیدارهای چهره به چهره مردم و مسئولان در جمهوری اسلامی ایران به یکی از مهمترین وظایف تبدیل شده است که مدیران بایستی نسبت به اجرای آن اهتمام لازم را داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه تمام مدیران شهرستان بایستی این برنامه را در دستور کار خود قرار دهند و از نزدیک در جریان مشکلات ارباب رجوع اداره های خود قرار بگیرند، یادآور شد: در حال حاضر با برگزاری دهها ملاقات مردمی در فرمانداری این شهرستان، خدمت رسانی در این منطقه روند بهتری را طی کرده است.

گفتنی است در این دیدار به درخواست چندین تن از مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کردند، رسیدگی شد.

فرماندار شهرستان قرچک نیز ضمن بررسی مشکلات مردم، راهکارهای قانونی را ارائه و پس از بررسی و کارشناسی برای رسیدگی و اقدامات لازم به مراجع ذیربط ارجاع داد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.