یادداشت/

فرمان آتش به اختیار در برابر ولنگاری فرهنگی صادر شد

فرمان آتش به اختیار در برابر ولنگاری فرهنگی برای آحاد ملت انقلابی و ولایی صادر شده است، آتش به اختیار برای حفظ و ارتقای فرهنگی ایرانی اسلامی است که باید هنرمندانه در برابر هجوم ناجوانمردانه دشمن ایستادگی کرد.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; برای تبیین بیانات رهبری باید دید آتش به اختیار برای چه کسی است؟ روشن است آنجایی که ولایت فقیه همه را ازشبیخون، تهاجم وناتوی فرهنگی دشمن آگاه نموده وهشدار داده بودند.

متأسفانه متولیان امر گوشزدهای رهبری را جدی نگرفتند تا جایی که امروزفرمان آتش به اختیار دربرابرولنگاری ولاابالی فرهنگی برای آحاد ملت انقلابی وولایی صادر شد.

آتش به اختیار برای کسی است که به همه زوایای فرهنگ ایرانی اسلامی آشنایی داشته و دل به فرهنگ غنی اش دارد، این فرمان مربوط به کسی است که به استقلال فرهنگی ایرانی اسلامی می اندیشد، فرقی ندارد که در کجای این مرزو بوم زندگی می کند.

آتش به اختیار برای صدور گفتمان انقلاب اسلامی در سطح جهانی است

رصد فرهنگی دشمن وفراهم نمودن پادزهر آن محصول فرهنگی بیگانه برای افسر گوش به فرمان مهم است، آتش به اختیار مانند برگزاری یادواره های شهدا، زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهدا، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدت های علمی دانشمندان هسته ای و تلاش مجاهدان مدافعین حرم در بیرون مرزهای جغرافیایی برایحفظ وارتقای فرهنگی ایرانی اسلامی است.

آتش به اختیار یعنی هر جا آسیب وضربه ی فرهنگی دشمن متوجه ما شد،با تلاش وایثاروازخودگذشتگی وخستگی ناپذیری جلوی آن نفوذ را بگیریم، آتش به اختیار یعنی هر جا باهر شکل وقیافه ای هجوم فرهنگی دشمن مشاهده شد باگروهی که دراختیار است؛ هنرمندانه دربرابر آن هجوم ناجوانمردانه ایستادگی وپایداری شود وخود را مکلف و مسؤول دانستهتا احساسات مرده بیدارو هوشیار شوند.

آتش به اختیار برای غلبه گفتمان انقلاب اسلامی در سطح کشور و صدور آن در سطح جهانی است، مهم در این موضوع شناخت گفتمان انقلاب اسلامی ایران است که بر گرفته از سخنان، وصایا و سیره عملی حضرت امام(ره) و تبیین این گفتمان توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می باشد.

نتیجه این دستور منجر به تأمین سعادت دنیا و آخرت خواهد شد، “ربنا اتنا فى الدنیا حسنه و فى الاخره حسنه” دعای همه موحدان است، تحقق چنین خواسته ای از خداوند مستلزم تلاش و کوشش مجاهدان در سطح عموم نیروهای انقلابی، متعهد و جهادگر است.

به امید رسیدن به چنین جامعه ای الهی از خداوند توفیق شناخت و بصیرت دینی و بینش عمیق اسلامی را خواستاریم و من الله التوفیق و علیه التکلان

حسین عبدالله پور

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *