فرمانده نیروی هوافضای سپاه: مشکلات از طریق مذاکره و تعامل حل می‌شود ولی نه با آمریکا / ریل گذاری صنعت خودرو امیدوارکننده‌ است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است اما نه با آمریکا و دشمنان بلکه با ظرفیتهای بی نظیر داخل دانشگاه ها و شرکتهای دانش بنیان.

به گزارش قرچک آنلاین , سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز با حضور در دانشگاه علم و صنعت و در نشست راهبردی جهش تولید که هم اکنون در این دانشگاه درحال برگزاری است، در جمع خبرنگاران در خصوص ارتباط صنعت و دانشگاه، گفت: خیلی از آقایان کشور ما معتقدند که مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است. بنده هم همین اعتقاد را دارم. اما نه با امریکا و نه با دشمنان بلکه این مذاکره و تعامل باید با ظرفیتهای بسیار بی نظیر داخل دانشگاه ها و شرکتهای دانش نبیان صورت بپذیرد.

وی افزود: ما امروز ما برای تعامل و مذاکره به دانشگاه علم و صنعت آمده ایم و اخبار بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد به نظر من این ریل گذاری در صنعت خودرو به نحوی است که اینده امیدوارکننده ای را می توانیم برایش متصور باشیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: تمام دنیا و متخصصین این را قائل هستند که ماهواره و ماهواره بر لبه تکنولوژیست و ما با کمک امریکا و کشورهای غربی اروپایی این کار را به نتیجه نرساندیم بلکه به کمک بسترهای داخل کشور و دانشگاه ها این امر را محقق ساختیم.

سردار حاجی زاده در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به اینکه امروز ۶۰ سال از عمر خودروسازی کشور می گذرد، بیان داشت: من می بینم که مدیران بسیار خوبی در بخشهای مختلف خودروسازی و وزارتخانه مربوطه مصمم هستند که این وابستگی را قطع کنند البته نباید انتظار داشته باشیم که در کوتاه مدت اتفاق ویژه ای بیفتد اما این ریلگذاری ما را به جای خوبی خواهد رساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *