فرماندار قرچک از پروژه مترو بازدید کرد

فرماندار شهرستان قرچک به همراه معاون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از روند اجرای پروژه متروی این منطقه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین ; ظهر امروز علی صادقی به همراه محمدرضا ملکی معاون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از روند ساخت متروی شهرستان قرچک بازدید بعمل آوردند.

فرماندار شهرستان قرچک در این بازدید از نزدیک در جریان روند کار مترو قرار گرفت و بر تسریع اجرای عملیات، طبق وعده داده شده از سوی پیمانکاران تأکید کرد.

علی صادقی در این بازدید گفت: یکی از مهمترین شاخصه ‌های توسعه‌ یافتگی در هر منطقه وجود شبکه حمل و نقل و جاده‌ های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر مراکز مهم کشور بخصوص پایتخت است که بحمدالله این موضوع در قرچک رخ داده و باید در راستای تحقق آن تلاش بیشتری کرد.

وی افزود: مجموعه دستگاههای اجرایی شهرستان قرچک نگاه ویژه ای به حمل و نقل عمومی بخصوص مترو دارند بنده نیز نسبت به اتمام طرحهای نیمه کاره این منطقه اهتمام ویژه ای خواهم داشت و بر تداوم این بازدیدها مصمم هستم.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک روند اجرای پروژه مترو را مثبت ارزیابی کرده و از مسئولان متروی تهران در این باره تقدیر کرد.

وی اظهار امیدواری کرد تا با بهره برداری از این پروژه از حجم ترافیک منطقه و شهر تهران کاسته شده و در حمل و نقل مردم قرچک تسهیل صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *