حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 29 صفر 1444 Sunday, 25 September , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

فردا در بازدید از فردو آخرین تغییرات این سایت را بررسی می‌کنیم
۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲
شناسه : 58300

رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: اعضای کمیسیون در بازدید فردا از تاسیسات هسته ای فردو ارزیابی می کنند که آیا تغییرات آن در راستای تعهدات برجامی بوده است یا خیر.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; درباره برنامه بازدید فردای اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از تاسیسات فردو و در رابطه با اینکه خبرهایی مبنی بر تغییر در تاسیسات داخلی فردو شنیده شده است، اظهار داشت: ما تا بازدید نکنیم نمی توانیم اظهارنظر دقیقی داشته باشیم؛ ما چک می کنیم تا هم روند فعالیت این تاسیسات پس از برجام را ببینیم و هم اگر تغییری اتفاق افتاده است، ببینیم که آیا در راستای تعهدات برجامی است یا خیر.

وی افزود: در جریان بررسی سومین گزارش سه ماهه روند اجرای برجام که از سوی وزارت خارجه ارائه شده است، از نتایج این بازدید هم استفاده خواهیم کرد.

رئیس کمیته هسته ای مجلس همچنین درباره زمان بررسی سومین گزارش وزارت امور خارجه از روند اجرای برجام گفت: متاسفانه یک ضعف قانونی وجود دارد که مجلس باید بعد از دو گزارش سه ماهه وزارت خارجه، یک گزارش شش ماهه از روند اجرای برجام ارائه دهد؛ وقتی دولت گزارش دوم خود را ارائه می دهد، ما باید فرصت کافی داشته باشیم تا مطالب موجود در این گزارش و مسائل بیرونی را بررسی و ارزیابی کنیم که این فرصت وجود ندارد.

ذوالنور تاکید کرد: بر همین اساس به دنبال آن هستیم تا پیشاپیش بررسی های میدانی از تاسیسات هسته ای داشته باشیم تا کمترین تاخیر از این فرجه قانونی پیش بیاید.

وی افزود: تلاش ما این است که هم گزارش دقیقی ارائه دهیم و هم در ارائه آن تاخیر نداشته باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.