حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
بنیاد برکت پا به پای وزارت بهداشت در خدمات رسانی به مردم قدم بر می دارند
۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
شناسه : 92739

وزیر بهداشت و درمان گفت: بنیاد برکت پا به پای وزارت بهداشت در خدمات رسانی به مردم قدم بر می دارند

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین;بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک با حضور سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دیگر مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد، فاز نخست بیمارستان ۹۴ تخت‌خوابی شهید ستاری شهرستان قرچک افتتاح شد.
سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مراسم افتتاح این پروژه‌اظهار کرد: پروژه‌های افتتاح شده قطعاً در افزایش سطح ارائه خدمات درمانی به مردم تاثیرگذار هستند.
وی گفت: از مطالبه برخی از والدین استفاده از خدمات پزشکی است و هرکاری بخواهد انجام بگیرد، در داخل کشور پزشکان می توانند انجام دهند.

قاضی زاده هاشمی امکانات و پزشکان خوب داخل کشور را خوب توصیف کرد و گفت: خانواده ها به پزشکانی که در کنار بیماران هستند و به آنان، اعتماد کنند، تا خدمات را از همین پزشکان بگیرند،

هاشمی تاکید کرد: وزارت بهداشت در خدمت خانواده ها است،گفت: عوامل تاسیس بیمارستان امام جمعه قرچک، فرماندار شهرستان و نماینده مردم است.
وی تصربح کرد: این بیمارستان را بخش خصوصی اداره می کنند ولی تعرفه های آن کاملا دولتی است.
وزیر بهداشت و درمان افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و با توجه به وضعیت فشارهای موجود باید مراعات حال مردم را داشته باشیم تا مردم رنجیده نشوند.
وزیر بهداشت و درمان تصربح کرد: بنیاد برکت پا به پای وزارت بهداشت در خدمات رسانی به مردم قدم بر می دارند.
وی گفت: بخش‌هایی در استان تهران است که از مناطق محروم کشور ضعیف‌تر است و نیاز به کار وجهاد در این حوزه دارد.
هاشمی بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام قول مساعد داد تا تحول نو در بحث بهداشت درمانی در شهرستان‌های استان تهران داشته باشند.
وزیر بهداشت و درمان افزود: با افتتاح این بیمارستان مردم از تخت بیمارستانی برخوردار شده‌اند، خدمات بهداشتی در مانی در شهرستان زیاد خواهد شد .
این مسؤول اظهار کرد: در ۵۵ شهرستان بیمارستان نداریم و ساخت بیمارستان در این شهرستان‌ها آغاز شده هر چند ساخت و ساز ضعیف است ولی به زودی به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.