مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک:

غرب بدون در نظر گرفتن عفاف و حجاب بانوان سعی در منحرف کردن زنان مسلمان دارند/ امروز زنان ایرانی حافظ ارزش‌های یک زن مسلمان هستند

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: نگاه غرب به زنان نگاهی ابزاری است و بدون در نظر گرفتن عفاف و حجاب بانوان سعی در منحرف کردن زنان مسلمان دارند و با تغییر سبک زندگی اسلامی سعی در عادی جلوه دادن مسائل غیرشرعی رادارند.

به گزارش قرچک آنلاین; مهدیه علیجانی مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: اسلام، کامل ترین مذهب الهی در سراسر جهان است و مسئله ی حجاب در کشورهای اروپایی معضلی حل نشدنی است و همواره زنان مسلمان در این کشورها دچار مشکل های بسیاری هستند.

وی گفت: در زمان قبل از انقلاب اسلامی ایران از جنسیت زن سوءاستفاده می‌شد و برخی از زنان برگرفته از فرهنگ غرب به‌عنوان مانکن و یا خوانده مورداستفاده قرار می‌گرفتند.

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک افزود: بعد از انقلاب اسلامی چهره جدید از زن و متفاوت‌تر از تضاد غربی برای زنان مسلمان تعریف شد و الگوی تمام زنان مسلمان عالم حضرت فاطمه (س) به‌عنوان بهترین الگو شناخته شد.

علیجانی با اشاره به نگاه غرب بیان کرد: نگاه غرب به زنان نگاهی ابزاری است و بدون در نظر گرفتن عفاف و حجاب بانوان سعی در منحرف کردن زنان مسلمان دارند و با تغییر سبک زندگی اسلامی سعی در عادی جلوه دادن مسائل غیرشرعی رادارند.

وی تأکید کرد: در زمان انقلاب زنان ایرانی با الگو گیری از حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) دوش تا دوش مردان برای پیروز این انقلاب تلاش و جنگ کردند.

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک تصریح کرد: امروز زنان ایرانی حافظ ارزش‌های یک زن مسلمان در مقابل متجاوزان هستند و با حفظ عفاف و حجاب در تمامی عرصه‌های جامعه وزندگی متانت و شجاعت زن مسلمان را به جهانیان نشان می‌دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حجاب یک زن در جامعه خیلی مهم است و غرب با استفاده از تهاجم فرهنگی و شبکه‌های اجتماعی سعی در مخدوش کردن این حجاب دارد و خوشبختانه زنان کشورمان با داشتن حجاب اسلامی تام دسیسه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *