عملیات لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر اصلی شهر

عملیات لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر اصلی شهر به همت معاونت عمران با همکاری عمران مناطق سه گانه و با نواحی تحت امر در حال اجرا می باشد.

 

مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با اعلام این خبر گفت: عملیات ترمیم و لکه گیری معابر شهر در دست اجرا می باشد که با توجه به درخواست های مکرر شهروندان و همچنین گزارشات کارشناسان شهرداری مبنی بر ترمیم آسفالت معابر، بر آن شدیم تا اجرای لکه گیری و آسفالت مناسب خیابان ها و معابر اصلی شهر که یکی از خواسته های بحق شهروندان از شهرداری و شورای اسلامی شهر است را آغاز کنیم. این امر می تواند در رفاه و سهولت آمد و شد ساکنان و وسائل نقلیه آنها تأثیر زیادی داشته باشد.
مهندس پازوکی با بیان اهمیت ترمیم و نگهداری سطوح آسفالتی مسیرهای اصلی و ورودی شهر افزود: به منظور روان شدن ترافیک و همسطح سازی آسفالت معابر اصلی عملیات لکه گیری بلوار شهدای قمی به همت معاونت عمران شهرداری پاکدشت و عمران منطقه۳ و با همکاری ناحیه۱ اجرا شد.
شهردار پاکدشت با بیان اینکه همزمان با آسفالت معابر اصلی نواحی مختلف، لکه گیری آسفالت و ترمیم چاله ها و نوارهای حفاری در سطح معابر نواحی سه گانه اجرا شده است، اظهار کرد: این عملیات از اواخر سال گذشته با اعتباری بیش از ۱۲ میلیارد تومان جهت آسفالت ماشینی و ۳ میلیارد تومان جهت آسفالت دستی آغاز و کماکان در حال اجراست که در این زمینه شهرداری پاکدشت در حال انعقاد قرارداد با پیمانکاران واجدالشرایط برای ادامه این روند با اعتباری به میزان ۷ میلیارد تومان آسفالت ماشینی و ۵۰۰ میلیون تومان آسفالت دستی می باشد.
وی در پایان تأکید کرد: بخش وسیعی از چاله ها و خرابی های آسفالت به دلیل تعمیرات ادارات خدمات رسان است و طی هماهنگی که با این ادارات محترم داشته ایم قرار است تا مناطقی که دچار خرابی های مکرر می شوند توسط ادارات خدمات رسان به طور اصولی مورد تعمیر قرار گیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *