شهردار قرچک:

عملیات احداث پروژه آرامستان قرچک استارت خورد/بهره‌برداری تا پایان سال ۹۸

شهردار قرچک گفت: عملیات احداث پروژه آرامستان شهرستان قرچک استارت خورد.

به گزارش قرچک آنلاین;  محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان از آغاز عملیات احداث پروژه آرامستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع احداث آرامستان جدید برای شهرستان از دغدغه‌های شهرداری، اعضای شورای شهر و دیگر مسوولان شهرستان بود که به امید خدا این مهم در حال انجام است.
وی افزود: از اول شروع به کارم به عنوان شهردار قرچک، موضوع احداث آرامستان عمومی در دستور کار مدیریت شهری قرچک قرار گرفت، زمینه تحقق آن میسر شد و امروز می‌بینیم که عملیات احداث پروژه آرامستان آغاز شد.
این مدیر شهری بابیان اینکه با تکمیل این پروژه، شهرستان قرچک تا سال‌ها از داشتن آرامستان بی‌نیاز می‌شود، افزود: این آرامستان در جنوبی‌ترین نقطه شهرستان قرچک و بعد از روستای محمدآباد با مساحت ۱۵۰ هکتاری قرار دارد.
شهردار قرچک با اشاره به اینکه پروژه آرامستان تا پایان سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: مسیر این آرامستان به طول ۸ کیلومتر است که هم‌اکنون در حال زیرسازی و انشا الله با اتمام زیرسازی آسفالت خواهد شد.
خرمی شریف افزود: پی کنی دیواره محدوده آرامستان در حال انجام است و با اتمام آن، اقدام به دیوارکشی و محوطه‌سازی خواهیم کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ساخت آرامستان نیز از وعده‌هایی بود که به شهروندان در روزهای اول کاری‌ام به عنوان شهردار به شهروندان داده بودم که هم‌اکنون در حال انجام است و سعی می‌کنیم تا پایان سال افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *