عدم همکاری شهرداری و شورای شهر قرچک در برگزاری پیاده رویی اربعین حسینی

سرهنگ حسین حیدری فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اربعین حسینی، ازعدم همکاری شورای اسلامی، شهرداری و دیگر مسئولان شهرستان قرچک در برگزاری پیاده رویی هئیت های عزاداری از مسیر قرچک تا آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الجسنی (ع) انتقاد کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ حسین حیدری فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اربعین حسینی، ازعدم همکاری شورای اسلامی، شهرداری و دیگر مسئولان شهرستان قرچک در برگزاری پیاده رویی عزاداران حسینی از مسیر قرچک تا آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الجسنی (ع) انتقاد کرد.
وی با بیان این که متاسفانه مسئولان شهرستان قرچک هیچ گونه هماهنگی و همکاری با یکدیگر ندارند، افزود: بدون شک اجرای چنین برنامه در سطح شهرستان قرچک مهم و ارزشمند است و می‌توان زمینه‌های آن را فراهم کرد، مشروط بر اینکه مسئولان وحدت و همکاری خود را افزایش داده و اجرای یک برنامه واحد اما گسترده را مد نظر قرار دهندو عدم همکاری موجب آسیب در جامعه می شود.
فرمانده سپاه قرچک قیامت را ظرف ظهور حقایق دانست و افزود: وقتی در قیامت، پرده‌ها کنار برود و حقایق آشکار شود، معلوم می‌شود هیئتی بودن چه جایگاه و منزلتی دارد.

IMG_9970
حیدری به پیاده روی اربعین حسینی از مصلی شهرستان قرچک تا حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع اشاره کرد و افزود: این پیاده روی حرکت مقدس و ارزشمندی است که با همکاری مسئولان شهرستان می توانست باشکوه‌تر برگزار شود.
وی عنوان کرد: این پیاده رویی به دلیل اینکه برای نخستین بار برگزار می شد و عدم توجه مسئولان قرچک به این پیاده رویی، دارای مشکلات و نواقصی در مسیر رفت و برگشت عزاداران حسینی همچون در برپای ایستگاه های صلواتی، اتوبوس رانی، آتش نشانی ، نیروهای امداد و نجات در امرخدمات رسانی به شهروندان از طرف مسئولان و عدم همکاری بسی جای سوال است؟
وی گفت: امیدواریم در سالهای آینده نظم و انضباط و همکاری بیشترمسئولان شهرستان قرچک در برگزاری پیاده روی اربعین حسینی حاکم باشد.
سرهنگ حسین حیدری در پایان از همکاری ستاد دفتر امام جمعه شهرستان قرچک ، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان در برگزاری پیاده رویی اربعین حسینی کمال تشکر را کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *