حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 شوال 1443 Tuesday, 17 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
عدم اعزام دو ساله بانوان ورزشکار به مسابقات ورزشی
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
شناسه : 104445

رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: محدودیتهای ورزشی در اعزام بانوان به مسابقات وجود دارد و در تیم بانوان دوسال است که اعزام به مسابقات کشوری نداشته ایم و مسئولین مربوطه، دلیلش را محدودیت مکان و فضا اعلام کرده اند و بانوان به طور جداگانه اقدام به انفرادی همراهی مسابقات نهاد های دیگر مثل شهر داری می کنند تا نتیجه تمرینات مداوم خود را در مسابقات محک بزنند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; بوالحسنی رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیادشهید و امورایثارگران شهرستانهای استان تهران در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:هشت انجمن فعال ورزشی “فوتسال، تیراندازی، تنیس روی میز،دو میدانی، دارت، گبال، وزنه برداری و شنای بانوان ” جامعه هدف را پوشش می دهد، درمجموع ۵۸عضو در ۸انجمن فعال بنیادشهیداز خدمات ورزشی و اردویی این اداره بهره مند می شوند .

وی گفت: پس ازتمرینات زیاد وطولانی مدت، این انجمن ها ورزشکارانی راجهت اعزام به مسابقات کشور ی دارند.مسابقات انتخابی بین تیم ها برگزار می شود، تا برترین ها جهت مسابقات کشوری و مقام آوری اعزام شوند .

بوالحسنی با اشاره به کمبودهای موجود در هشت انجمن، بیان کرد: در اوایل فعالیت انجمن ها به دلیل عدم وجود مربی، نیاز دیدیم که با مشارکت اداره ورزش و جوانان ، منابع انسانی جهت  دوره های مربیگری را داشته باشیم و بعدها دوره هایی که برگزار شد از جامعه ی هدف افرادی موفق به اخذ مدرک مربیگری ورزشی شدند و اکنون مشکل نداشتن مربی در جامعه هدف جهت همراهی تیم بر اعزام به مسابقات  مرتفع گردیده است .

وی با بیان موفقیت تیم های مختلف ورزشی، تاکید کرد: در سال جاری تیم فوتسال نائب قهرمانی را از آن خود نمود و به لیگ برتر راه پیدا کرد و این موفقیت پس از چندسال قسمت تیم فوتسال شد.تیم  وزنه برداری هر سال به مسابقات کشوری”در قالب وزنه برداری و قوی ترین مردان ” اعزامی دارد و هرسال موفق به مقام آوری می شوند و رتبه آوری این تیم به دلیل تمرینات مداوم و مستمر ورزشکاران است .

رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستانهای استان تهران به محدودیتهای ورزشی در اعزام بانوان به مسابقات نیز اشاره و تصریح کرد: در تیم بانوان دوسال است اعزام به مسابقات کشوری نداشته ایم و مسئولین مربوطه، دلیلش را محدودیت مکان و فضا اعلام کرده اند و بانوان به طور جداگانه اقدام به انفرادی همراهی  مسابقات نهاد های دیگر مثل شهر داری  می کنند تا نتیجه تمرینات مداوم خود را در مسابقات محک بزنند.

وی افزود: در سرفصل برنامه های ورزشی”مسابقات،تمرینات و همگانی” تعریف شده است که همگانی شامل کوه نوردی و  پیاده روی وراهپیمایی است و به دلیل ارزان بودن این نوع ورزش که افراد بیشتری از جامعه هدف را در برمی گیرد وبر گزاری آن در مناسبتهای مختلف مذهبی و ملی در شهرستانهای تحت پوشش این اداره کل انجام می شود با استقبال عموم مردم مواجه شده است.

بوالحسنی گفت: با توجه به سهمیه هرشهرستان در قالب اردو زیارتیو سیاحتی برنامه هایی را در راستای سیاستهای این اداره انجام می دهیم  به عنوان مثال برای انجمن گل بال که مقام آور این دوره از مسابقات بودند برنامه ای را جهت اردوی گروهی و خانوادگی در قالب اردوی اعزام به مشهد داشتیم .

وی بیان کرد:سفرهای برون مرزی”عتبات عالیات و اعزام به حج” را داریم .اعزام به عتبات عالیات با اقساط بلند مدت،حج تمتع با کاروان معمولی و ویژه برای معلولین قطع نخاعی را در دستور کار این اداره داریم.

رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیادشهید و امورایثارگران شهرستانهای استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: شهرداریمشارکتزیادیدراختیار قرار دادن سالنهاوسانسهایرایگانبهجامعه ی ورزشی بنیاددارد و اداره ورزش و جوانان نیز مشارکت زیادی در همراهی تیم ها و تسهیل امورات مربوط به اعزام آنان به مسابقات داشته است و لازم می بینم از این دو ارگان تشکر و قدردانی لازم را داشته باشم  و همچنین از مرتضوی مدیرکل  اداره کل بنیادشهید و امورایثارگران شهرستانهای استان تهران  نیز قدردانی می کنم که با حمایت های ویژه  از ورزشکاران به خصوص تجلیلازورزشکاران مدال آور “تیم فوتسال” که بااهدای لوح وهدایای باارزشی همراه بودهاست .

انتهای پیام/س

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.