حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
ضرورت تجهیز وضعیت فعلی درمانگاهها و ساخت مراکز درمانی جدید در قرچک
۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
شناسه : 39291

فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: تکمیل و تجهیز وضعیت فعلی درمانگاههای تأمین اجتماعی شهرستان قرچک و ساخت مراکز درمانی جدید در دستور کار تأمین اجتماعی قرار گیرد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; مسعود مرسلپور در جلسه ای که با حضور محمدتقی خسروانی مقدم مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران، خالق کریمی معاون اداری مالی این اداره کل، علی فتحی رئیس بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین، محمدرضا احمدی رئیس پلی کلینیک شهید دستغیب قرچک و چند تن از کارشناسان اداره کل درمان تأمین اجتماعی در محل فرمانداری برگزار شد، افزود: با ارتقای قرچک به شهرستان مطالبات مردم افزایش یافته و یکی از خواسته های اصلی و بحق مردم این منطقه در خصوص برخورداری از مراکز درمانی در داخل شهرستان بوده و علاوه بر آن خواستار به روز شدن خدمات هستند.

وی بیان کرد: تجهیز و تکمیل وضعیت فعلی درمانگاهها و ایجاد یک بیمارستان تأمین اجتماعی که پاسخگوی نیاز جمعیت ۳۰۰ هزار نفری شهرستان قرچک باشد دو انتظار مهم از سازمان تأمین اجتماعی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به اینکه حدود هشت هزار بیمه شده اصلی تأمین اجتماعی در این شهرستان وجود دارد، ادامه داد: فرمانداری آمادگی هرگونه همکاری برای ارتقای سطح درمان و کمک به بهبود این وضعیت در شهرستان قرچک را دارد.

وی افزود: بیمارستان دولتی ۶۴ تختخوابی قرچک در حال تجهیز کارگاه است، اما اساسی ترین مشکل ما در خصوص نیازهای بیمه شدگان تأمین اجتماعی است. اولین راهکار میان مدت در این راستا این است که ساخت مرکز جدید درمانی همچون کلینیک با تخصص های مورد نیاز مردم در دستور کار باشد.

اداره کل درمان استان تهران نگاه ویژه ای به شهرستانها دارد

مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران نیز در این جلسه گفت: اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران نگاه ویژه ای به شهرستانها دارد چرا که این شهرستانها مغفول مانده اند.

محمدتقی خسروانی مقدم افزود: طرحهای این اداره کل در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اجرا می شود و سعی بر آن است به شهرستانها به لحاظ تجهیزات نگاه ویژه ای شود.

رئیس بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از خدمات درمانی این بیمارستان اظهار داشت: شهرستانهای جنوبشرق استان تهران به لحاظ امکانات درمانی محرومند و مردم قرچک نیز از بیمارستان های اطراف همچون بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین استفاده می کنند که یک ششم استاندارد درمانی در این بیمارستان وجود دارد و مسلما برای مردم نارضایتی ایجاد می کند.

علی فتحی افزود: شهرستانهای جنوبشرق استان ویژگی هایی دارند که آمار مراجعه به بیمارستان در آنها بالاست بطوریکه سال گذشته مراجعه مستقیم به اورژانس ۸۸ هزار مورد بوده است اما علیرغم تمام مشکلات به دنبال ارائه خدمات به موقع به بیماران هستیم.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.