صهیونیست‌ها با شکست خود نتوانستند به اهداف خود دست یابند

سردار فرهادی گفت: صهیونیست‌ها در این جنگ شکست بسیار سنگینی را متحمل شدند و عملا نتوانستند به هیچ یک از اهداف مشخص شده خود دست یابند.

مسئول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی اقشار بسیج سازمان بسیج مستضعفین سردار فرهادی در گفتگو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: شکست های تاریخی صهیونیست‌ها در جنگ های ۲۲ روزه و ۸ روزه غزه با شکست هیمنه‌ اسراییل غاصب در جنگ کنونی ۳۰ روزه تکمیل شد و اینک جهانیان پوشالی بودن هویت این رژیم خودکامه و مظلوم کش را به عیان مشاهده می‌کنند.
وی درباره شکست رژیم‌صهیونیستی در دو حوزه سیاسی و نظامی، تاکید کرد: صهیونیست‌ها هم در جنگ نظامی به شکل تحقیرکننده‌ای شکست خوردند و هم در حوزه سیاسی. اعتراضات جهانی که در قریب به اتفاق کشورهای جهان و در بیشتر شهر‌های بزرگ دنیا به راه افتاد، نشان‌دهنده شکست این کشورها در حوزه سیاسی است و این مسئله به وضوح اثبات می‌کند موازنه‌ قدرت به سمت مقاومت چرخش کرده و این نکته یعنی برابر استکبار باید مقاومت کرد تا به پیروزی رسید.
ایشا ن افزودند: صهیونیست‌ها در این جنگ شکست بسیار سنگینی را متحمل شدند و عملا نتوانستند به هیچ یک از اهداف مشخص شده خود دست یابند. به احتمال زیاد در زمان باقی مانده نیز صهیونیست‌ها دست به هیچ کاری نمی‌زنند و آتش‌بس برای مدت بیشتری، شاید یک ماهه و شاید چند ساله ادامه پیدا خواهد کرد.
مسئول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی اقشار بسیج سازمان بسیج مستضعفین درباره شکست سنگین رژیم‌صهیونیستی، خاطرنشان کرد: ماشین جنگی صهیونیست‌ها در برابر سد مستحکم مقاومت از حرکت ایستاد و یک شکست مفتضحانه‌ دیگری را برای آنها رقم زد.
این شکست نشان می‌دهد، اگر مقاومت نبود قطعا آینده غزه بسیار تاریک‌تر از وضع امروز بود.
وی افزود: دلیل توجیهات آنها مبنی بر پیروزی مذاکرات و بی‌خاصیت بودن مقاومت، به دلیل کم رنگ‌تر کردن نقش حماس و نیرو های مقاومت فلسطین و به حاشیه کشاندن شکست سنگین رژیم‌صهیونیستی است.
این پیروزی تحولات بزرگی را در حوزه سیاسی و نظامی منطقه رقم خواهد زد. پس از این دیگر رژیم صهیونیستی هرگز خود را درگیر یک نبرد نظامی نخواهد کرد.
سردار فرهادی در ادامه با اشاره به مقوله جنگ نرم دشمن، خاطرنشان کرد: دشمنان سعی می‌کنند تا سرباز خود را در خانه خودمان پرورش دهند که بی‌تفاوت شدن مردم به امور دینی از این دست است و می‌تواند بدترین لطمه‌ها را از داخل خانواده خودمان وارد کند.
وی همچنین القای تفکر شیعه‌ستیزی را محصول اتاق‌های فکر صهیونیست‌ها دانست و تغییر گفتمان تبلیغی در اعتقادها و باورهای مردم، ایجاد شبهه در فرهنگ انتظار و همچنین بی‌خاصیت کردن جایگاه مرجعیت را از دیگر محصولات این اتاق‌های فکر برشمرد.
مسئول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی اقشار بسیج سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به عملکرد گروهک تروریستی داعش در عراق، گفت: این گروهک خشن، بدوی و بی‌اصالت، کوچکتر از آن است که بخواهد برای ما تهدید باشد.

پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *