مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران:

شهرک صنعتی قرچک با ۷۰۰ واحد یک شهرک زنده صنعتی است

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: شهرک صنعتی قرچک با ۷۰۰ واحد صنعتی یک شهرک زنده صنعتی است و مرحله دوم ساخت شهرک صنعتی قرچک با اعتبار بیشتر بزودی آغاز می شود.

به گزارش قرچک آنلاین; صابر پرنیان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران در حاشیه تجلیل از کارگران نمونه شهرک صنعتی قرچک گفت : با نگاه جهادی و الهام گرفتن از گام دوم انقلاب می توان تحول قابل توجهی در ایجاد اشتغال ، حفظ آن و تولید ثروت و حرکت بالنده در تولید داشت به همین منظور برای اتمام ۳ هزار واحد نیمه تمام صنعتی استان  تمام تلاش خود را کرده ایم  و امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسند
وی افزود : برای رونق تولید در استان تهران بودجه شهرک های صنعتی برای تامین زیر ساخت ها را افزایش داده ایم تا بستر های مناسب برای استقرار و سرمایه گذاری شکل گیرد.
پرنیان گفت: میز کارمان را برای بررسی مشکلات صنعتکاران و حفظ اشتغال موجود به داخل شهرک های صنعتی کشانده ایم و در قالب ستاد رفع موانع تولید ، مشکلات آنها را بررسی و در استانداری پیگیر آن هستیم .


وی به احیای واحد های تعطیل اشاره کرد و گفت : هر هفته برای ۱۰ واحد صنعتی  مشاوره صورت می گیرد و از نزدیک مشکلات را بررسی می کنیم و راهکارهای مناسب را در اختیار آنها می گذاریم .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با بیان اینکه شهرک صنعتی قرچک با ۷۰۰ واحد صنعتی یک شهرک زنده صنعتی است، تاکید کرد : مرحله دوم ساخت شهرک صنعتی قرچک با اعتبار بیشتر بزودی آغاز می شود.
وی در پایان درباره مشکلات تلفن و گاز شهرک صنعتی قرچک هم وعده داد بزودی این مشکلات بر طرف می شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *