باقری امام جمعه شهرستان پیشوا:

شهرستان پیشوا از پیشگامان انقلاب اسلامی است

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: شهرستان پیشوا از پیشگامان انقلاب اسلامی است و ۱۵ سال قبل از انقلاب صدای آن را به گوش جهانیان رسانیده و نقطه آغاز انقلاب مردمی بوده است باید همچون گذشته پشتیبانی خود را از ولایت به جهان نشان دهد.

به گزارش قرچک آنلاین; چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع برگزاری چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست امام جمعه شهرستان پیشوا برگزار شد موضوع مهم برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم چهلمین سالروز انقلاب اسلامی مطرح گردید که اعضای این جلسه ایده های خود را بیان کردند.

باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در ابتدای سخن خود گفت: انقلاب اسلامی به ایام الله حیات بخشید و ما بعد از شروع انقلاب شاهد رنگ گرفتن این ایام الله شدیم، ایامی مثل محرم، اربعین، ماه صفر، نمازهای جمعه، نماز عید فطر، اعیاد ائمه اطهار و غیره باشیم.

وی افزود: اکنون شاهد حرکت ۲ میلیون زائر ایرانی به سوی حرم حضرت امام حسین (ع) هستیم و مراسم بزرگ اربعین را در کربلای معلا در کنار زائرین کشورهای مسمان دیگر با شکوه و عظمت هرچه تمام تر برگزار میکنیم، که این بخشی از دستاوردهای انقلاب است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا اضافه کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف بسیار زیاد بوده و ادامه دارد که اهم این دستاوردها در زمینه های علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، دینی، مذهبی، اقتصادی، آموزشی و پزشکی و … بوده است و همه ما وظیفه داریم انقلاب اسلامی را حفظ کنیم

باقری در پایان اذعان داشت: به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب برنامه های منسجمی تدارک دیده شده است و شهرستان پیشوا با این سبقه ی انقلابی نباید عقب بماند. شهرستانی که از پیشگامان انقلاب اسلامی است و ۱۵ سال قبل از انقلاب صدای آن را به گوش جهانیان رسانیده و نقطه آغاز انقلاب مردمی بوده است باید همچون گذشته پشتیبانی خود را از ولایت به جهان نشان دهد.

ضمناٌ محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین نیز میهمان جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا بود.

وی در ابتدا گفت: تاریخ، این منطقه را به عنوان دیار ۱۵ خرداد می شناسد و قبل از شروع انقلاب، در زمانی که نفسها در سینه حبس بود مردم این دیاربرای دفاع از حریم ولایت ایستادند به همین منظور در این مناسبتها  انتظار ویژه ای می رود

محمودی گفت: حرکت مردم و مسئولین باید همچون گذشته با اقتدار باشد و باید بستری فراهم شود تا جوانان این مرز و بوم احساس بی هویتی نکنند و به آینده خود امیدوار باشند.

انتهای پیام/س

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *