شهردار قرچک: ۲۱۱ هزار مترمربع از معابر قرچک لکه گیری و آسفالت شد.

شهردار قرچک گفت: بیش از ۲۱۱ هزار مترمربع از معابر قرچک طی در سال ۹۸ لکه گیری و آسفالت شد.

به گزارش قرچک آنلاین ، محسن خرمی شریف در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ارتقای کیفیت آسفالت، روکش معابر و خیابانهای اصلی و فرعی به عنوان یکی از معیارهای اثرگذار بر کیفیت زندگی شهروندان و از مسائل دخیل بر رضایتمندی عملکرد شهرداری محسوب می شود که با ارتقا و ساماندهی در این زمینه به عنوان یکی از ضرورت های اجناب ناپذیر و اساسی است.
وی خاطر نشان کرد: در اجرای عملیات آسفالت معابر شهر قرچک اولویت با خیابان‌ها و کوچه هایی بوده که آسفالت آنها غیرقابل تردد بود.
خرمی شریف با بیان اینکه با وجود مشکلات فراوان بر سر راه آسفالت معابر شهری از جمله فعالیت های نیمه کاره ادارت خدمات رسان و حفاری های مکرر سطح شهر، زیرسازی، آسفالت و لکه گیری سطح شهر قرچک انجام شده است.
شهردار قرچک با بیان اینکه اولویت آسفالت مدیریت شهری مناطق کم برخوردار و محروم شهر است، افزود: یکی از فعالیت‌های خوب مدیریت شهری قرچک در سال ۹۸، لکه گیری و آسفالت معابر شهر بود که موفق شدیم بیش از ۲۱۱ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۲۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در سطح شهر انجام دهیم که بیشترین آن مناطق کم برخوردار و محروم بود.
وی در پایان گفت: خدمت رسانی به شهروندان عزیز و فهیم قرچک اولویت کاری مدیریت شهری است و بنا داریم در سال آینده دیگر مناطقی که نیاز دارند را لکه گیری و آسفالت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *