حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
شهرداری و بخشداری در توسعه کشت گلخانه ای قرچک نقش مهمی دارند
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۳۹
شناسه : 101146

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: شهرداری، بخشداری و دهیاری های تابعه در توسعه کشت گلخانه ای در قرچک نقش مهمی دارند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; الله بخش حبیبی معاون فرماندار قرچک در جلسه مشترک شورای کشاورزی و ستاد توسعه کشت گلخانه ای شهرستان که با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، به بررسی اقدامات صورت گرفته توسط ادارات مرتبط در خصوص مصوبات جلسه قبل پرداخت.
وی در ادامه با اشاره به ابلاغیه معاون وقت هماهنگی امور عمرانی استانداری در زمینه مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استانداری پیرامون نحوه صدور مجوز سازه های سبک احداث گلخانه، افزود: شهرداری، بخشداری و دهیاری های تابعه که به عنوان مراجع صدور پروانه می باشند، برای توسعه کشت های گلخانه ای در سطح شهرستان با مدنظر قرار دادن مصوبه شورای برنامه ریزی می توانند در زمینه تسریع در صدور مجوز سازه سبک برای احداث گلخانه متقاضیان بخش کشاورزی و توسعه کشت های گلخانه ای به لحاظ اهمیت و ضرورت آن با توجه به صرفه جویی در مصرف آب و افزایش تولید گام های مهمی بردارند.
در ادامه ان جلسه اعضا گزارشی از اقدامات صورت گرفته خود را ارائه کردند و به بیان نقطه نظرات کارشناسی در رابطه با دستور کار جلسه پرداختند و در نهایت پس از بحث و تبادل نظر حاضرین، مواردی تصویب شد.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.