شهرداری قرچک در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا

شهردار قرچک گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا میان شهروندان، عملیات ضدعفونی و گندزدایی ضربتی اماکن عمومی شهر توسط معاونت خدمات شهر شهرداری قرچک در حال انجام است.

به گزارش قرچک آنلاین ، محسن خرمی شریف در گفت وگوی خبری گفت: با شیوع موج دوم کرونا، شهرداری قرچک عملیات ضدعفونی در نقاط پرتردد شهر را با استفاده از مواد مورد تأئید شبکه بهداشت و درمان آغاز کرد.

خرمی شریف افزود: ایستگاه‌های اتوبوس شهری، مبلمان شهری، وسایل بازی کودکان، ورودی بانک‌ها و ادارات، مراکز خرید، مساجد و حاشیه پیاده‌روهای شهرستان با استفاده از دستگاه خودرو مکانیزه به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود.

شهردار قرچک خاطر نشان کرد : سازمان حمل و نقل بار و مسافر با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، به صورت روزانه در دو نوبت صبح و عصر نسبت به ضدعفونی اتوبوس‌ها و تاکسی‌های درون‌شهری و برون شهری اقدام می‌کند.

وی در ادامه افزود: با توجه به راه‌اندازی سیستم پرداخت الکترونیک کرایه در اتوبوس‌های شهرداری، مسافران ملزم به استفاده از این روش پرداخت بوده و رانندگان از دریافت وجه نقد معذورند.

محسن خرمی شریف در پایان تاکید کرد : با توجه به این که مقابله با ویروس کرونا هنوز به اتمام نرسیده و از آسیب‌های این بیماری، کماکان برخی از اقشار جامعه صدمه می‌بینند، شهرداری قرچک ۳۰۰ بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان، رانندگان تاکسی و سرویس مدارس توزیع کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مهران پاسخ

    شهرداری قرچک اگر میخواست در خط مقدم مباره با کرونا باشه باید اول فکری به وضع آشفته و بی در و پیکره اتوبوس رانی قرچک میکرد. اتوبوس های قرچک هم خیلی شلوغ میشن و مردم کنار هم میشینن و خیلی هم ایستاده سوار میکنن و محلی میشه برای شیوع کرونا و هم اینکه با وجود دستگاه کارتخوان در اتوبوس ها اما راننده ها نمیزارن مردم کارت بزنن برای کرایه و از همه کرایه نقدی با مبلغی بالاتر میگیرن که هم خودش باعث شیوع کرونا هست هم زمان مردم هدر میشه و هم حق مردم خورده میشه میره تو جیب راننده ها و اتوبوس رانی قرچک.