شهردار قرچک:

شهرداری در اماده باش کامل قرار گرفت

شهردار قرچک گفت: تمامی حوزهای اجرایی و خدماتی شهرداری در آماده باش کامل به سر می برد و در صورت بروز ر گونه حادثه مشغول به کار می شوند.

به گزارش  قرچک آنلاین;  محسن خرمی شریف شهردار قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: با ورد سامانه جدید به کشور حوزه‌ های اجرایی خدماتی از آماده باش کامل به سر می برند.

وی گفت: در جلسه‌ی که هفته پیش با معاونین و مدیران شهر داشتیم و با پیش بینی های هواشناساسی تمامی حوزه های اجرایی اعم از حوزه های معاونت خدمات شهری، معاونت فنی و عمران، اعضای ستاد بحران شهرداری وسازمان ها را در آماده باش کامل قرار دادیم.

شریف با بیان اینکه عملکرد سریع و به موقع در مواقع بحران، از عمق فاجعه و خسارات می‌کاهد، افزود: با توجه  برنامه‌ریزی، هماهنگی و اقدامات به موقع مدیریت و تلاش های شبانه روزی پرسنل شهرداری، آمادگی کامل برای بارش باران و برف را داشته که بطوری که با فعالیت‌های شبانه روزی، تمامی کانال ها و خروجی های فاضلاب پاکیزه و نخاله ها و پسماندهای پراکنده سطح شهر جمع آوری شده است.

وی  افزود: آماده بودن وسایل نقلیه سبک و سنگین ،لودر،کامیون و غیره نیز بصورت آماده در اختیار حوزه ها قرارگرفته تا در صورت لزوم وارد عمل شوند.

شهردار قرچک تاکید کرد: سازمان آتش نشانی ‌‌و خدمات ایمنی که نقش مهمی در کمک رسانی و خدمت رسانی به شهروندان عزیز را ایفاد  می کنند، از همان شروع بارش برف و باران بصورت آماده باش قرارخواهند گرفته تا در صورت نیاز به عوامل اجرایی شهرداری ملحق شوند.

وی در پایان با بیان اینکه بارش برف و باران این رحمت الهی زیبایی خاصی را دارد از شهروندان خواست با وجود لغزندن بودن جاده در هنگام رانندگی تعجیل نکنند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *