شصتی به نفع نقوی کناره گیری کرد

مجید شصتی یکی از کاندیدای دور دهم نمایندگی مجلس شورای اسلامی منطقه ورامین کناره گیری کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; ظهر امروز(سه شنبه) مجید شصتی یکی از کاندیدای دور دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی به نفع دکتر نقوی حسینی کناره گیری کرد.

مجید شصتی در همایش ۵۰۰۰ نفری حامیان دکتر سید حسین نقوی که در روستای زواربید برگزار شده بود گفت: اتحاد یکی از اصولی است که در دین مبین اسلام تاکیدات بسیار زیادی بر آن شده است.

وی خاطر نشان کرد: با وجود نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد آن هستیم که یکی سالم ترین و بهترین انتخابات دنیا در کشور ما برگزار می شود که باید قدر آن را بدانیم.

شصتی تصریح کرد: انتخابات مرحله ای است که فعالیت های مختلف و گوناگونی در آن رخ می دهد ولی تمام کاندیدها باید به این مسئله توجه داشته باشند که به گونه ای فعالیت انتخاباتی خود را انجام دهند که بعد از انتخابات همانند سران فتنه نشوند.

وی اظهار کرد: دکتر سید حسین نقوی حسینی یکی از کاندیدهایی است که سابقه بسیار خوبی از خود طی دو دوره نمایندگی مجلس نشان داده است.

شصتی بیان کرد: به جهت حفظ اتحاد بین نیروهای ارزشی و انقلابی منطقه ورامین, به نفع دکتر نقوی حسینی از انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف می دهم.

دفاتر نماینده دوره های هشتم و نهم شهرستان های قرچک, ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی نیز از بابت این کناره گیری مجید شصتی از وی تقدیر کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *