شب چهارشنبه امسال کم حاشیه ترین چهارشنبه‌های چند سال اخیر خواهد بود

سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: شب چهارشنبه آخر سال امسال، ما در کم حاشیه ترین چهارشنبه‌های چند سال اخیر خواهد بود.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در گفت و گو خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: آئین چهارشنبه پایانی سال از جمله جشن های باستانی و سنت های قدیمی و دیرینه ای است که به عنوان پیش درآمدی برای نوروز،فرصتی برای کنار هم بودن را فراهم می آورد.
نیروی انتظامی همواره با نگاهی جامعه محور و مردمی سعی دارد تا از آسیب ها و حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال کاسته و با مشارکت دهی یکایک آحاد جامعه،مهمترین و اصلی ترین وظیفه خود که همان استقرار نظم و امنیت است را به بهترین شکل به انجام برساند.
وی گفت: ما نیز بر این واقعیت اذعان داریم که نسل جوان و نوجوان ما در چند سال اخیر به تدریج با رفتارهای خطر آفرین و مغایر فلسفه وجودی چهارشنبه آخر سال فاصله گرفته اند که این نیز به سبب عقلانیت بالا و تعهد به آداب و سنن جوانان و نوجوانان عزیز می باشد.
وی با بیان کرد: ما در نیروی انتظامی به عنوان متولیان نظم و امنیت جامعه برخود می بالیم که پلیس چنین شهروندان فهیم و هوشمند و فرهنگ دوستی هستیم و به شما شهروندان محترم قول می دهیم که در شب چهارشنبه آخر سال به فضل و کرم الهی همانند همیشه،هوشیارانه در کنار شما بوده و با همکاری یکدیگرتمام سعی و تلاش خود را مبذول می داریم تا از وقوع هر نوع حادثه دردناک جلوگیری نمائیم.مطمئنا امسال به یاری همدیگر پایان سال خوشی را رقم خواهیم زد.
قرائی افزود : در چهارشنبه پایان سال گذشته خوشبختانه هیچ گونه حادثه ناگواردر شهرستان قرچک نداشتیم و شب چهارشنبه آخر سال امسال، ما در کم حاشیه ترین چهارشنبه‌های چند سال اخیر خواهد بود.
وی در پایان گفت: نیروی انتظامی وظیفه خود می داند برای صیانت از حقوق شهروندان،باهرگونه اوباشگری،رفتارهای هنجارشکنانه،راهبندان،سد معبر،اخلال در نظم و امنیت عمومی و هرگونه اعمال خارج از عرف و قانون برخورد کند و در این راستا خودروهایی که با حرکات مخاطره آمیز آسایش و آرامش شهروندان را سلب  کنند تا پایان تعطیلات نوروز توقیف و در پارکینگ نگهداری خواهند شد.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *