حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
سیاست دولت در جهت افزایش سرمایه گذاری و رفع موانع تولید است
۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
شناسه : 36949

فرماندار شهرستان قرچک صبح امروز به همراه مدیر شهرک صنعتی و روسای آب، برق، گاز و صنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی شهرستان قرچک بازدید کرد و گفت: سیاست دولت تدبیر و امید، امروز در جهت افزایش سرمایه گذاری و رفع موانع تولید است.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; مسعود مرسلپور در این بازدید از مراحل شبکه توزیع برق، آب و گاز گفت: از تمام ظرفیت های شهرستانی و استانی برای فعال کردن شهرک صنعتی قرچک استفاده خواهیم کرد وتمام توان خود را برای این امر مهم بکار میگریم.

وی گفت: شهرک صنعتی قرچک یک ظرفیت مهم برای ایجاد اشتغال و تولید برای استان تهران و کشور است و بایستی دولتمردان به این شهرک در رفع موانع پیش رو کمک کنند تا این شهرک که یکی پتانسلی های خوب استان و شهرستان قرچک است، راه اندازی شود.

وی افزود: سیاست دولت تدبیر و امید، امروز در جهت افزایش سرمایه گذاری و رفع موانع تولید است و ما سعی خواهیم کرد با رفع موانع پیش روی این شهرک مشکلات آن را بررسی و حل نماییم.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به اینکه آمده ایم تا مشکلات صنایع و بحث اشتغال شهرستان را حل کنیم، گفت: با تمام توان خود و مسوولین استان پیگیر مشکلات شهرک صنعتی و صنعتگران و تولید کنندگان شهرستان قرچک هستیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در شهرستان قرچک ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا اقداماتی انجام داده است.

مرسلپور گفت: مدیران شهرک صنعتی و اداره صنعت، معدن و تجارت با کمک هم در بحث دعوت سرمایه گذران و روی آوردن صنایع و تولیدی ها و دادن تسهیلات مناسب به آنها در جهت راه اندازی این شهرک صنعتی تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری و اشتغالزایی در شهرستان، خواستار رفع موانع اداری شهرک صنعتی توسط روسای آب، برق، گاز و صنعت، معدن و تجارت شد.

در ادامه سید جواد رضوی معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری اظهار داشت: شهرک صنعتی قرچک جاذبه های مختلفی برای سرمیه گذاری داراست از جمله برای صنایع انتقالی از تهران به این شهرک بر اساس تبصره ۳ ماده ۱۳۸ قانون مالیات مستقیم این واحد ها به مدت ۵ سال معافیت مالیاتی در نظر گرفته می شود.

وی افزود: شهرک صنعتی قرچک یکی از مهمترین ظرفیت های صنعتی استان تهران می باشد که مهم است سیاستگذاری مناسبی برای استفاده مطلوب از آن صورت پذیرد.

رضوی خاطر نشان کرد: صنایع های تک، دانش بنیان و کم آب بر و پر بازده از اولویت های این شهرک صنعتی می باشد.

مدیر شهرک صنعتی قرچک نیز در این بازدید در خصوص مراحل ساخت این شهرک به فرماندار شهرستان قرچک، گفت: اراضی خریداری شده برای احداث شهرک صنعتی قرچک از سال ۹۰ وارد فاز عمرانی شد و در ساخت و طراحی این شهرک از آخرین استاندارهای جهانی برای استفاده بهینه صنعتگران و تولیدکنندگان استفاده شده است.

حامد افشارنادری اظهارکرد: در حال حاضر با بیش از ۶۰ واحد خشکبار و آجیل برای حضور در شهرک صنعتی قرارداد بسته شده است و به زودی مراحل ساخت این کارگاه ها آغاز می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در فاز اول این شهرک بیش از ۱۰ هکتار اراضی به سرمایه گذاران واگذار شده است، بیان داشت: تمامی شرایط را برای سهولت حضور صاحبان صنایع مهیا نموده ایم تا بتوانند با مشارکت و سرمایه گذاری به آینده کاری خود امیدوار باشند و حضوری گسترده و فعال در بازار کسب و کار داشته باشند.

افشار نادری با اشاره به اینکه هم اکنون چند واحد تولیدی در حال ساخت سوله و ساختمان اداری هستند، بیان داشت: هم اکنون خیابان ها ، شبکه انتقال آب، برق و فاضلاب شهرک صنعتی به صورت کامل اجرایی شده است و بزودی در صورت وصل شدن آب، برق و گاز به مدار این شهرک مشکلات برای حضور صنایع حل می شود.

گفتنی است، در ادامه این بازدید روسای ادارات آب، برق و گاز گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این ادارات در شهرک صنعتی را به فرماندار شهرستان قرچک ارائه نمودند.

لازم به ذکر است، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک طی سلسله بازدید های خود از به همراه سید جواد رضوی معاون سیاسی – انتظامی، حامد افشار نادری مدیر شهرک صنعتی و روسای آب، برق، گاز و صنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی ، بازدید کرد و در جریان اقدامات صورت گرفته در این شهرک قرار گرفت.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.