حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 شوال 1443 Tuesday, 17 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
سه سال گذشته، ۳ هزار طرح به تصویب رسیده است
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
شناسه : 107578

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت : طی سه سال گذشته، ۳ هزار طرح به تصویب رسیده که از این تعداد ۲ هزار و ۷۰۰ طرح در مرحله عقد قرار داد وام قرار دارد و یک هزار و ۷۰۰ طرح نیز به بهره برداری رسیده است.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; مراسم اهدا و واگذاری رایگان ۳۰۰فقره زمین در روستای داود آباد قرچک با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استاندار تهران برگزار شد.

محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور اظهار داشت: بنیاد مستضعفان در کنار اجرای طرح های مختلف و به منظور کمک به تولید و ایجاد اشتغال به طرح های اشتغالزای روستایی تسهیلات ویژه اعطا می کند.
رئیس بنیاد مستضعفان کشوربنیاد مستضعفان افزود: در سال های ۹۵ و ۹۶ به میزان ۲۰۰ میلیارد ریال و در سال های ۹۷ و ۹۸ ۲۵۰ میلیارد ریال برای طرح های روستایی در نظر گرفته شده که این طرح ها پس از ارائه به فرمانداری ها و تأئید در استانداری، به بانک عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی می شود.
وی گفت : طی سه سال گذشته، ۳ هزار طرح به تصویب رسیده که از این تعداد ۲ هزار و ۷۰۰ طرح در مرحله عقد قرار داد وام قرار دارد و یک هزار و ۷۰۰ طرح نیز به بهره برداری رسیده است.
سعیدی کیا در خصوص اعطا اسناد مالکیت به روستائیان داودآباد تاکید کرد: اجرای این طرح زحمت و تلاش بسیاری را به همراه داشت که با همکاری یک هیأت هفت نفره متشکل از معاونان و کارشناسان بنیاد مستضعفان پس از رسیدگی به پرونده ها و نقشه برداری انجام شد و با همراهی سازمان ثبت اسناد، این مهم محقق شد.
وی از روستائیان خواست تا به منظور ادامه اجرای این طرح نسبت به تشکیل پرونده اقدام و شرایط اعطا اسناد مالکیت را فراهم کنند.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی بیان کرد: امروز تمامی کشور، مردم و مسئولان پاسداران انقلاب اسلامی هستند و یکپارچه از سپاه حمایت می کنند که این مهم باعث عصبانیت استکبار جهانی شده است.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.