حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 14 محرم 1444 Thursday, 11 August , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

سفر وزیر ورزش به شهرستان قرچک/ فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده نهادینه شد
۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
شناسه : 91727

فرماندار شهرستان قرچک گفت: در جهت رسیدگی به مشکلات ورزشکاران و بازدید از اماکن ورزشی وزیر ورزش به شهرستان قرچک سفر می‌کند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش  قرچک آنلاین;مسعود مرسلپور در جلسه هم‌اندیشی روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان قرچک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در بدو شروع فعالیت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سه اقدام مهم انجام شد، اقداماتی نظیر ساماندهی هیئت‌های ورزشی، تعمیر و تجهیز سالن‌های ورزشی و افزایش سالن‌های ورزشی که از شروع به کار رئیس وقت انجام‌شده است.
وی گفت: در حوزه ورزش دو اقدام صورت گرفته است که عمده آن ترویج ورزش‌های همگانی است و اقدام دوم کمک به ورزش‌های قهرمانی بوده است.
رئیس شورای ورزش شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: ورزش بانوان یکی از اقداماتی که در حوزه ورزش روی آن تأکید داشتیم که افزایش یابد و در این خصوص در سطح شهرستان پیشرفت چشمگیری داشته‌ایم و این برنامه باید همه‌گیر شود و به ورزش بانوان توجه ویژه‌ای شود.
* سفر وزیر ورزش به شهرستان قرچک
وی افزود: در تابستان امسال وزیر ورزش به شهرستان قرچک سفر خواهد کرد تا از نزدیک زیر ساخته‌های ورزشی این شهرستان ببیند و مشکلات موجود را موردبررسی قرار دهد.
فرماندار قرچک تصریح کرد: در هفته فرهنگی ورزشی شهرستان که در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، وزیر ورزش میهمان ورزشکاران است.
مرسلپور بیان داشت: اقدامی که در هیئت‌های ورزشی انجام می‌شود تجاری نیست و هر اقدامی که صورت می‌گیرد برای رضای خدا و حل مشکلات جوانان ورزشی است.
وی تأکید کرد: ورزش امید، آرزو، اتحاد و همدلی را با خود به تیم ورزشی و فرد ورزشکار تزریق می‌کند و خیلی از بیماری‌های جسمی و روحی را ورزش رفع می‌شود.
*فعالیت‌هایی هیئت‌های ورزشی در جهت روی آوردن نسل جوان به ورزش باشد
رئیس شورای ورزش شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: فعالیت‌هایی که در هیئت‌های ورزشی انجام می‌شود باید در جهت روی آوردن نسل جوان به ورزش باشد و جوانان و نوجوانان فعالیت‌های خوب مسوولان هیئت‌ها را الگوی ورزشی خود قرار می‌دهند.
فرماندار قرچک اظهار داشت: در همه جوانب جامعه، جوانان و نوجوانان از ورزشکاران و قهرمانان الگوی برداری می‌کنند، پس قدر خود را بدانید و منش و رفتار پهلوانی خود را حفظ کنید.
مرسلپور گفت: مدیر قرچکی که با ورزشکاران، قهرمان و پهلوانان ورزشی رفتارهای مناسب نداشته باشد، نمی‌توانند در این شهرستان مدیریت کند.
*فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده نهادینه شد
وی خطاب به روسای هیئت‌های ورزشی گفت: با برنامه‌ریزی‌های مناسب بذر امید و توانایی را در بین جوانان به وجود آورید و در خصوص خطر اعتیاد و مصرف مواد مخدر به جوانان و نوجوان آموزش‌های لازم داده شود تا خدای‌نکرده نسل جوان درگیر این معضل اجتماعی نشوند.
رئیس شورای ورزش در شهرستان اذعان داشت: فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده نهادینه شد، جامعه به کمک‌ها و مشاوره ورزشی ورزشکاران و قهرمانان نیازمند است.
وی در پایان گفت: اداره ورزش و جوانان باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا همه هیئت‌های ورزشی به یک اندازه از امکانات ورزشی و سالن‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.