سریال های نوروز ۹۸

در سال ۹۸ با چه سریال های روبرو بودیم.

به گزارش قرچک آنلاین; افسانه هزارپایان: به کارگردانی شهاب عباسی که در مجموعه های طنز”دست به نقد” و” خنده بازار” نقش فعال و بسزایی داشت و به شهرت رسید یکی از گزینه ها برای پخش در نوروز ۹۸ بود که از این سریال کمدی فانتزی است جالب است بدانید که تهیه کننده ی این مجموعه را خود شهاب عباسی برعهده داشت و از جمله هنرمندان این مجموعه می توان به رامین راشاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، نسرین مقانلو، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوخری، مریم کاویانی و عزت الله مهرآوران اشاره کرد.

سریال مرقانون: این سریال ۱۵ قسمتی از شبکه ۳ پخش شد و کارگردانی آن رامحمد حسین لطیفی و علیرضا نجف زاده و تهیه کننده گی ان رامهران مهام برعهده داشت و بازیگران آن مرجان گلچین، یوسف تیموری، مهران غفوریان ،مهران رجبی از بازیگران سرشناس سینما که مدتی بود که کم کار بودندبرعهده داشتند در این سریال نقش های اصلی را هدایت هاشمی و اشکان اشتیاق و مرجانه گلچین نقش آفرینی می کردند.. این سریال هرشب ساعت۲۰:۴۵ برروی آنتن شبکه ۳ می رفت و سپس شبکه دو سریال برسر دوراهی پخش می شود بعداز آن سریال نون خ در شبکه یک پخش می گردید.


بر سر دوراهی: این سریال هرشب ساعت ۲۱:۳۰و قبل از سریال نون خ و بعد از سریال مر قانون پخش می شد.
بر خلاف دو سریال دیگر موضوع آن طنز نیست حمید گودرزی که او هم کم کار شده حال در این سریال نقش اول را بازی می کند و البته بدانید که ژانر این سریال نیز اجتماعی و درام است.


حمید گودرزی نقش پسر جوان فقیر را بازی می کند که نام آن حامد است و از قضاکارگردانی این مجموعه را حامد عنقاکارگردان قلب یخی و پیکسل برعهده داشت البته قبل از همه این سریال ها از ۴ ساعت قبل شبکه دو فیلم ها سینمایی پخش می کرد.ن

ون خ : این سریال طنز از شبکه یک به کارگردانی سعید آقاخانی که خود در آن نقش اول را نیز بازی می کرد و هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می شد.

حمید رضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست،از دیگر بازیگران این مجموعه هستند.
شش قهرمان و نصفی: این سریال طنز از شبکه دو پخش می شد این سریال به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین قناعت روی آنتن رفت.
اکبر عبدی، بیژن بنفشه خواه و استندآپ کمدین معروف و مهمان اخیر برنامه خندوانه حامد آهنگی نیز در این سریال حضور داشتند.

امیرکیا تقوی

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *