سردار حسن زاده در پیامی به‌مناسبت روز قدس تاکید کرد: به‌زودی در قدس به امامت ولی فقیه نماز جماعت می‌خوانیم

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران تاکید کرد: به‌زودی در قدس آزاد شده به امامت ولی فقیه نماز جماعت اقامه می‌کنیم.

به گزارش قرچک آنلاین , سردار حسن حسن‌زاده در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس با بیان این‌که شعار “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آمریکا” شعار همیشگی آزادگان جهان است، تاکید کرد: به‌زودی در قدس آزاد شده به امامت ولی فقیه نماز جماعت اقامه می‌کنیم.

متن پیام فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام به شرح زیر است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”
امسال چهل و یک سال از فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای روز قدس می‌گذرد و این ابتکار بین مسلمانان جهان توسعه یافته است تا جایی که حتی در شهرهای اروپایی و آمریکایی نیز شاهد برپایی راهپیمایی روز قدس هستیم.
امسال به‌دلیل شیوع بیماری کرونا توفیق برگزاری این فریضه از مردم عدالتخواه جهان به‌ویژه مؤمنین ایران گرفته شد اما رسانه‌های جبهه استکبار که همیشه در برابر این رویداد جهانی سکوت می‌کردند، این‌بار با انتشار مطالب مختلف خوشحالی خود را از عدم برپایی راهپیمایی روز قدس بروز دادند که این موضوع نشان می‌دهد برگزاری این مراسم چقدر برای آن‌ها دردآور بوده است.
وعده حضرت حضرت امام (ره) که با نوید رهبر معظم انقلاب برای نابودی اسرائیل در ۲۵ سال آینده تکمیل شد و امروز شاهد این هستیم که ساختار سیاسی این کشور ظالم رو به زوال است و یهودیان صهیونیست بیشتر از همیشه نسبت به امنیتشان احساس ناامنی می‌کنند. رژیم صهیونیستی که قصد داشت انزوای خود را با توسعه رابطه با حاکمان به ظاهر مسلمان منطقه جبران کند، اکنون شاهد آن است که خود این دولت‌ها در معرض نابودی هستند. از طرف دیگر شیطان بزرگ به‌عنوان بزرگترین حامی این رژیم به‌قدری دچار مشکلات درونی است که بیش از این ظرفیت پشتیبانی از این رژیم منحوس را ندارد و سردمداران صهیونیست تنهاتر و ناامیدتر از همیشه هستند.
گفتمان مقاومت که از تشعشعات اندیشه امام خمینی (ره) و راهبری رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است با تقدیم شهدای قهرمانی همچون حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس، بیشتر از همیشه در بین کشورهای منطقه پذیرفته شده است تا جایی که امروز مقاومت در پشت مرزهای اسرائیل خیمه زده است و منتظر هرگونه خطا یا اشتباه محاسباتی رهبران این رژیم است تا شر آنرا برای همیشه از عرصه گیتی محو کند.
سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران آماده‌تر از همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و در امتداد مسیر شهدای گرانقدر انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم، بزرگترین دشمن اسرائیل در دنیاست. هرچند امسال توفیق برپایی راهپیمایی روز قدس برای مردم موحد استان حاصل نشد اما بسیجیان ما در فضای مجازی شبکه‌های اجتماعی انزجار خود را نسبت به این غده سرطانی اعلام می‌کنند.
شعار “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آمریکا” شعار همیشگی آزادگان جهان است و امید است با تدابیر رهبر معظم و عنایات حضرت ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف هرچه زودتر شاهد نابودی رژیم صهیونیستی باشیم و در قدس آزاد شده به امامت ولی‌فقیه به اقامه نماز جماعت بپردازیم.

سردار حسن‌ حسن‌زاده
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *