فرماندار قرچک:

ساماندهی مسائل اجتماعی بدون مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد بود

فرماندار شهرستان قرچک گفت: ساماندهی مسائل فرهنگی و اجتماعی بدون مشارکت و حضور خود مردم امکان پذیر نخواهد بود.

به گزارش قرچک آنلاین; مسعود مرسلپور در جلسه شورای اجتماعی شهرستان قرچک به اهداف و مأموریت های شورای اجتماعی کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به تأکیدات و دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص مسائل و آسیب های اجتماعی، آیین نامه شورای اجتماعی کشور در شورایعالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.
وی سپس به ظرفیت های فرهنگی و مذهبی شهرستان و جمعیت قابل توجه جوانان شهرستان اشاره ای داشت و آنها را به عنوان نقاط قوت منطقه بیان کرد.
مرسلپور در ادامه به موضوع استفاده از شبکه های مجازی پرداخته و آن را یک فرصت خواند که بایستی با بهره گیری بهتر از این فضا، زمینه برای مشارکت های اجتماعی و مقابله با آسیب ها فراهم شود.


وی گفت: مسایل فرهنگی، اجتماعی مسایلی نیست که بشود با محدوده جغرافیایی خاصی با آن ها برخورد کرد. ساماندهی مسائل فرهنگی و اجتماعی بدون مشارکت و حضور خود مردم امکان پذیر نخواهد بود بنابراین با ساماندهی تشکل های غیردولتی و مشارکت های مردمی می توان سهمی از آسیب های اجتماعی را به آن ها اختصاص داد.
فرماندار شهرستان قرچک افزود: مسائل اجتماعی دغدغه خاطر مقام معظم رهبری است و در این خصوص وظیفه شرعی است که به تبعیت از فرمایشات معظم له، به شورای اجتماعی شهرستان اهمیت داده شود.
گفتنی است جلسه شورای اجتماعی شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضورعلیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دیگراعضا جلسه در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *