بخشدار مرکزی قرچک:

سالن ورزشی روستای داودآباد دهه فجر به بهره برداری می رسد

بخشدار مرکزی قرچک گفت: پروژه سالن ورزشی روستای داودآباد در صورت تخصیص و تأمین اعتبار لازم در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان قرچک : حسین عباسی در حاشیه بازدید از سطح روستای داودآباد و پروژه های آن از جمله سالن ورزشی این روستا ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول گفت: پروژه های عمرانی صورت گرفته در سطح روستاها موجب تغییر چهره روستاها شده است.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید اعتبارات و خدمات مطلوبی در سطح روستاها صورت گرفته است و یکی از دغدغه های دولت ارائه خدمات به روستاییان بوده است.

بخشدار قرچک ادامه داد: پروژه سالن ورزشی روستای داودآباد در صورت تخصیص و تامین اعتبار لازم در دهه مبارک فجر افتتاح می شود و فرصت لازم را در راستای ارتقای پتانسیل ورزشی برای مردم روستاهای داودآباد، قشلاق اول و قشلاق دوم فراهم می آورد.

وی بیان کرد : فرهنگ سازی در ورزش باید متناسب با ویژگی های هر منطقه صورت گیرد و در این میان دوری و نزدیکی از مرکز و حمایت های مسولان از اهمیت ویژه ای برخودار است.

حسین عباسی افزود : آمادگی دولت در پیشرفت جوانان در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی در حد توان اعلام داشت و نوید برگزاری مسابقات فوتسال بین روستایی در رده بزرگسال با یاد شهید ستاری را خبر داد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *