ساخت نسل‌جدید هواپیمای مسافربری ایران ۱۴۱

به گزارش خبرگزاری قرچک آنلاین: رئیس سازمان هوایی کشور از طراحی و ساخت نسل جدید هواپیمای مسافربری “ایران ۱۴۱” خبر داد و گفت: اقدامات علمیاتی این پروژه در حال اجرا است و در صورت تامین بودجه امیدواریم تا پایان سال جاری ارائه شود. منوچهر منطقی در گفت‌وگو با خبرنگاران در این باره افزود: هواپیمای «ایران […]

به گزارش خبرگزاری قرچک آنلاین: رئیس سازمان هوایی کشور از طراحی و ساخت نسل جدید هواپیمای مسافربری “ایران ۱۴۱” خبر داد و گفت: اقدامات علمیاتی این پروژه در حال اجرا است و در صورت تامین بودجه امیدواریم تا پایان سال جاری ارائه شود.

منوچهر منطقی در گفت‌وگو با خبرنگاران در این باره افزود: هواپیمای «ایران ۱۴۱» در کلاس هواپیماهای مسافربری داخل شهری طراحی شده است از این رو این هواپیما پروازهای کمتر از یک ساعت را انجام می‌دهد.

رئیس سازمان هوایی کشور با بیان اینکه این هواپیما در کشور کاربردی شده است، اظهار داشت: این نوع هواپیما در خطوط هوایی کشور مورد استفاده قرار گرفته و با استقبال خوبی مواجه شده است.

ساخت نسل‌جدید هواپیمای مسافربری ایران 141

وی از طراحی و ساخت نسل جدید این نوع هواپیما خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر نسل جدید هواپیمای ۱۴۱ در دستور کار قرار دارد.

منطقی با اشاره به میزان پیشرفت این پروژه خاطر نشان کرد: بخش‌های مختلف این هواپیما طراحی و ساخته شده است و در صورت تأمین بودجه‌های مورد نیاز کامل خواهد شد.

وی به زمان تحویل نسل جدید هواپیمای ۱۴۱ اشاره کرد و یادآور شد: اقدامات علمیاتی این پروژه در حال اجرا است و در صورت تامین بودجه امیدواریم تا پایان سال جاری ارائه شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *