ساخت شهرک شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه سیل زده زاج و داربست

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با بسیج امکانات به زودی شهرکی با نام شهید حاج قاسم سلیمانی در زاج و داربست جاسک ساخته می‌شود.

به گزارش قرچک آنلاین , سردار علیرضا تنگسیری، دربازدید از منطقه زاج و داربست جاسک با اشاره به آگاهی رهبر معظم انقلاب از مشکلات مردم افزود: فرمانده سپاه به ما دستور داده اند هر آنچه می‌توانید و در توان دارید برای خدمت به مردم بسیج کنید.

او گفت : مردم عزیز روستا‌های «زاج» و «داربست» در سیل ۶ ماه گذشته از روستای خود جابه‌جا شدند و در چادر‌های هلال احمر با این گرمایی که وجود دارد و توان انسان را می‌گیرد مستقر شدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: هر فردی با دیدن این صحنه‌ها و گرمای منطقه و مشکلات و مشقتی که مردم دارند، انصافا اگر مردانگی باشد به غیرت مردانگیش بر می‌خورد و اگر مسلمان باشد به غیرت مسلمانی وی بر می‌خورد که مردم این منطقه تا این اندازه نیازمند هستند و ما باید برای حل مشکلات آن‌ها تلاش کنیم.

سردار تنگسیری گفت: مردم این منطقه نجیب و با فرهنگ هستند و در طول این مدت با وجود مشکلات لب به اعتراض نگشودند که نشانگر فرهنگ، بصیرت و عزت مردم را نشان می‌دهد.

او افزود: همه باید بسیج شویم با کمک استاندار و بهداری نیروی دریایی سپاه در اینجا مستقر می‌شود و کار‌های خدماتی مردم را آغاز می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: برادران ما در دولت قطعه بندی و زمین را مشخص کنند و ما هر آنچه از ماشین آلات مهندسی در نیرو داریم بسیج می‌کنیم تا مشکلات مردم را کم کنیم، این وظیفه ما بوده و فرمان، ولی امر ما است.

سردار تنگسیری  افزود: مقام معظم رهبری دقیق و به روز اطلاعات اینجا را دارند؛ به ما و برادران دولتی امر کردند که زودتر به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

او گفت: ما وظیفه داریم در جغرافیایی که ساکن هستیم مشکلاتی که برای مردم به وجود آمده را با بسیج کردن امکانات برطرف کرده و شرایط زندگی را بهبود بخشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *