زیرساخت اینترنت پرسرعت در ۸۱ روستای گلستان با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت با سرمایه‌گذاری ۱۹میلیارد ریال زیرساخت اینترنت پرسرعت در ۸۱ روستا را افتتاح می‌کند.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; محمدجواد آذری جهرمی عصر امروز در ارتباط ویدئوکنفرانسی با جلسه توسعه و برگزیدگان و افتتاح پروژه‌های اقتصادی و زیربنایی استان گلستان با حضور رئیس جمهور، اظهارداشت: شرکت ارتباطات سیار همراه اول امروز ۲۳ سایت با سرمایه‌گذاری ۱۶۰ میلیارد ریالی پوشش خود را در مناطق شهری و جاده‌ای به ۱۰۰ درصد رسانده است.

وی افزود: شرکت ارتباطات سیار ایرانسل نیز ۸۸ سایت با ۵۰۴ میلیارد ریال اعتبار، پوشش شهری خود را در خدمات نسل ۲، ۳ و ۴ به ۱۰۰ درصد رسانده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت با سرمایه گذاری ۱۹ میلیارد ریال زیرساخت اینترنت پرسرعت در ۸۱ روستا را افتتاح می‌کند.

آذری جهرمی گفت: سرمایه گذاری مخابرات و توسعه اینترنت پرسرعت شهری در ۱۴ منطقه استان گلستان با ۲۱۲ میلیارد ریال اعتبار امروز به بهره‌برداری رسید.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور هم در این مراسم گفت: اتصال به شبکه اینترنت برای اشتغال و زندگی و ارتباطات مردم بسیار مهم است. از جناب‌عالی و همه دست‌اندرکاران برای توسعه ارتباطات و زمینه‌سازی برای اشتغال در این سرزمین قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *