آیت الله نوری همدانی:

رژیم اشغالگر قدس مهمترین تهدید امروز جهان اسلام است

یکی از مراجع تقلید، مهمترین تهدید امروز جهان اسلام را رژیم اشغالگر قدس عنوان کرد و گفت: یکی از شاخصه‌های انقلابی بودن مبارزه همه جانبه با سلطه‌گری و ظلم این رژیم است.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی در گفتگو با خبرنگار مهر، معرفی یاران اباعبدالله الحسین (ع) به نسل جوان را ضروری برشمرد و اظهار کرد: این اقدام به‌منظور افزایش آگاهی و شناخت بیشتر اقشار جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان نسبت به واقعه عاشورا است.

مسعودی با تاکید بر اینکه قیام عاشورا الگوی بسیاری از مردم در گوشه گوشه دنیا است، گفت: باید اثرات این قیام به مردم شناسانده شود.

وی به پخش صحنه‌های از واقعه کربلا در سریال تلویزیونی مختارنامه اشاره کرد و گفت: پخش صحنه های نبرد با نااهلان کوفی یا مادر مسیحی که سر فرزندش را با افتخار جلوی یزیدیان می‌اندازد، باعث ترویج غیرت دینی در اقشار مختلف جامعه می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز یکی از راه های نجات جوانان از معضلات اجتماعی را شناخت دقیق از دین مبین اسلام، قرآن و همچنین واقعه کربلا دانست و بر ارائه برنامه های فرهنگی از سوی دستگاه های فرهنگی در این زمینه تاکید کرد.

مسعودی با اشاره به نقش تاثیرگذار روحانیت در جامعه، گفت: روحانیت معزز با بهره‌گیری از شیوه‌های مناسب تبلیغی قیام عاشورا و الگوهای اخلاقی را به اقشار مختلف جامعه بشناسانند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *