استاندار تهران:

روستاهای استان تهران هیچ کدام از مشکل کم آبی رنج نمی برند

استاندار تهران گفت: برای بسیاری از روستاهای استان تهران با تانکر آب برده می شد، اما با خدمات رسانی صورت گرفته هیچ روستای مشکل آب، برق، گاز و تلفن ندارد.

به گزارش قرچک آنلاین; همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستان قرچک با حضور پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در رده‌های مختلف نظامی و انتظامی اعم از سپاه،‌ ارتش، نیروی انتظامی برگزار شد.

سید حسین هاشمی استاندار تهران  در همایش بزرگ تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت شهرستان قرچک تسلیت به مناسبت ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان(ع) اظهار داشت: هر آن چه ما داریم، به برکت نهضت عاشورا است که سبب حرکت عظیم امام راحل شد.

وی گفت: بزرگی و عظمت اقدامات و اهداف پیشکسوتان جهاد و شهادت در حماسه دفاع مقدس نباید نادیده گرفته شود و از عظمت اهداف آن کاسته نشود.

هاشمی افزود: اگر امروز به چهره‌های هر کدام از این پیشکسوتان نگاه کنیم، شاید مسائل روزمره زندگی غبار کهولت سن را بر چهره‌های آنان نشانده باشد، اما هر کدام از آنان یک گنجینه‌ای از ارزش‌های دفاع مقدس هستند که می‌طلبد در این فرصتی که خداوند در اختیار ما قرار داده است،‌ برای نشر این گنجینه‌ها استفاده کنیم.

وی بیان کرد: حماسه امام حسین (ع) درس عبرت آموزی برای همه جهانیان است و امام حسین (ع) تا آخرین قطره خون خود بر علیه منافقان قیام کرد و از یاران خود نیز خواست تا راهش را ادامه دهند.

استاندار تهران تصریح کرد: با یادآوری قیام امام حسین (ع) می‌توان مکتب ایشان را همیشه زنده نگه داشت و روحیه شهادت طلبی ایشان را به دنیا شناساند.

وی با اشاره به فعالیت گروه های تکفیری بر ضد اسلام، بیان کرد: گروه‌های تکفیری موجود با حمایت دشمنان در پشت پرده برای مقابله با اسلام تشکیل شده‌اند که فداکاری و نهضت مسلمانان واقعی آنان را از رسیدن به هدف بازمی دارد.

هاشمی تاکید کرد: امنیت و آرامش امروز ایران در سایه نسل سرفرازی است که در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کردند.

وی گفت: در ۴ سال گذشته استان تهران در ایجاد تولید و اشتغال  گام های بزرگی برداشته است، در شرق و جنوب تهران اعم از پاکدشت، قرچک، قیام دشت، ری ۵۰ میلیون متر مکعب کسری آب و نیز مشکل کیفیت آب داشتیم، اما امروز مشکلی به نام کیفیت و کمیت آب در این مناطق وجود ندارد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: برای بسیاری از روستاهای استان تهران با تانکر آب برده می شد، اما با خدمات رسانی صورت گرفته هیچ روستای مشکل آب، برق، گاز و تلفن ندارد.

هاشمی در پایان با هشدار کم آبی، گفت: کشور ما جزو کشورهای کم آب است، باید در مصرف آب صرفه جویی جدی کنیم و آب را هدر ندهیم، تا خشک سالی از منطقه ما دور شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *