فرمانده انتظامی شرق استان تهران:

روز قدس فرصتی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین است

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: روز قدس فرصتی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از ارزش های والای انسانی است.

به گزارش قرچک آنلاین; عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران سخنران مراسم روز جهانی قدس در قرچک اظهار داشت: امسال نیز ملت انقلابی و روزه‌دار ایران اسلامی با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ، هم‌صدا و همدل با سایر مسلمانان جهان خروشیده و آزادی قدس شریف را فریاد زدند.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس روز مطالبه حقوق پایمال شده میلیون‌ها انسان آزاده و مسلمان در سرزمین‌های اشغالی فلسطین از چنگال دژخیمان صهیونیست و روز فریاد آزادی سرزمین‌های اشغالی و قدس شریف است که به ابتکار امام راحل(ره) و رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری, به نماد بزرگ اعلام انزجار و خشم جهان اسلام و مسلمین از نظام ظالمانه کفر و استکبار جهانی تبدیل شده است.


ناظری افزود: امروز دیگر قدس یک مسئله بطور صرف عربی یا حتی اسلامی نیست بلکه به فرموده مقام معظم رهبری مسئله‌ای جهانی، بین‌المللی و حقوق بشری است که مردم مظلوم آن تنها به جرم آزادگی و حریت مورد ضربه‌های مهلک و جنون‌آمیز خشونت و ترور جوخه‌های وحشت صهیونیست‌های غاصب قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس امسال گفت: روز جهانی قدس امسال در حالی انجام می گیرد که وجدان‌های آگاه و دیدگان هوشیار، شاهد یکی از فجیع ترین نسل کشی ها و قتل وغارت های دژخیمان صهیونیست در طول تاریخ حیات منحوس خود است.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران تاکید کرد: این کشتار، کشتاری بی رحمانه و بی شرمانه علیه مردم بی پناه و مظلوم فلسطین که نشان از ترس و درماندگی و استیصال صهیونیسم در مقابل مقاومت اسلامی و شجاعت مثال زدنی مردم بی دفاع و بی پناه غزه است.
وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس یک تکلیف شرعی، عقیدتی، اخلاقی و سیاسی است تصریح کرد: بر ایران اسلامی که مهد اسلام و تشیع است، بیش از همه کشورها واجب است که ملت حمایت خود را از مسلمانان مظلوم اعلام کند.


ناظری تصریح کرد: حضور ملت ایران و مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس، تجدید بیعت با آرمان مقدس حضرت امام خمینی(ره) و لبیک گویی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، شکوه و عظمت مسلمین در مقابل استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی می شود.
وی در پایان گفت: روز قدس فرصتی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از ارزش های والای انسانی است و حضور گسترده مردم ایران اسلامی و مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس علاوه بر نمایشی از وحدت مسلمانان، اعلام حمایت عملی از انسانیت و حقوق مردم مظلوم فلسطین در شرایط بحرانی است چراکه مسلمانان جهان در روز قدس با راهپیمایی گسترده و پر صلابت راه را به نسل آینده نشان می دهند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *