روز قدس روز لبیک به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: روز قدس روز لبیک به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است و حضور ما در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان استکبارجهانی و رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش قرچک آنلاین; علی صادقی با بیان اینکه فلسطین نماد وحدت و ایستادگی امت اسلامی است در جمع خبرنگاران گفت: روز قدس، روز قدرت نمایی اسلام در مقابل استکبار جهانی و اعلام انزجار از رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیست و حامیان جنایتکار بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطر نشان کرد: خطر رژیم صهیونیستی بر کسی پوشیده نیست چراکه حکومت جعلی اسرائیل به این بهانه در منطقه شکل گرفت که حافظ منافع کشورهای استعماری باشد و با ایجاد اختلاف و التهاب بین کشورهای اسلامی منطقه به این هدف دست یابد.

وی افزود: مردم با شرکت گسترده خود در راهپیمایی‌های روز جهانی قدس و ۲۲ بهمن‌ماه نشان دادند، علاوه بر اینکه از مردم مظلوم و بی‌دفاع مسلمان حمایت می‌کنند، در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و باج‌خواهی‌های دشمن کوتاه نمی‌آیند و این موضوع همدلی و همزبانی ملت ایران اسلامی را به اثبات می‌رساند.

فرماندار قرچک با بیان اینکه راهپیمایی امروز روز جهانی قدس پیام آور نجات مظلومان و روز حمایت از مظلوم و دشمنی با ظالم و همبستگی همه مسلمانان جهان است، افزود: حضور پرشور مردم ایران اسلامی در این راهپیمایی توانست قوت قلبی برای گروه مذاکره‌کننده‌ هسته‌ای ایران است تا با خیالی آسوده بدانند که این مردم حامی سیاست‌مردان کشور خود هستند و خواهند بود.

وی افزود: روز قدس روز لبیک به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است و حضور ما در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان استکبارجهانی و رژیم غاصب صهیونیستی است.

صادقی بیان داشت: مردم مومن، ولایی و شهید پرور شهرستان قرچک با حضور حماسی خود در این راهپیمایی ضمن اعلام انزجار نسبت به استکبار جهانی بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.

گفتنی است، علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک ، حجت‌الاسلام حجت‌الله اسماعیلی امام جمعه، حسین نوش‌آبادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قرچک و… از جمله افرادی بودند که در صفوف ابتدایی راهپیمایی روز قدس شهرستان قرچک قرار داشتند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *