نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا:

روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است و مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند.

به گزارش قرچک آنلاین; سید حسین نقوی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا به عنوان سخنران روز قدس شهرستان قرچک اظهار داشت: منطقه ما به قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ در جان مشهور هست و این مردم به پا خواستند تا بع دنیا بفهمانند که ملت در برابر ظلم قیان می کنند.

وی گفت: مردم ما نشان دادن که پای این انقلاب می ایستم و امروز مردم با تمان قوا آمدند، کودک،جوان و پیر از روستاها و اطراف آمدند.

نقوی با اشاره به ارزش های انقلاب، بیان کرد: دشمن بداند که همه توطئه ها و تحریم ها اثری روی مردم ندارد و مردم پای این نظام با هر شرایطی ایستاده اند.

وی تاکید :شورای امنیت ملی تا کنون ۵۰ قطنامه علیه اسرائیل تصویب کرده اما اسرائیل حتی برای آنها تره خورد نمی کند و این سازمان ملل برای جهان ارزش ندارد.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا تصریح کرد: اروپایی ها برای سرزمین سازی یهودی آمدن یک سرزمین مسلمان را اشغال کردن و  رژیم غاصب اسرائیل را در فلسطین تشکیل دادند.

وی افزود: امروز امریکا در منطقه همین کار انجام می دهد و سعی دارد که چه کسی برود و چه کسی نرود اما ایران در مقابل آن ایستاده است.

نقوی گفت: امام (ره) به عنوان یک مرجع و رهبر عالیقدر جهان اسلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس اعلام کردند و همه مسلمانان به این نامگذاری احترام می گذارند، انقلاب اسلامی همواره به دنبال دفاع از اسلام و مبارزه با استکبار جهانی است.

وی بیان کرد: روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است و مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا روز قدس را نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در موضوع قدس و فلسطین دانست، و تاکید کرد: باید رویکردها و راهبردهای امام خمینی (ره) و مقام ‌معظم رهبری در خصوص موضوع قدس را جسته‌سازی کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه ما با شعار توانستیم رژیم چند صد ساله شاهنشاهی را در ایران از بین ببریم، افزود: حضور مسلمانان در صحنه حمایت از فلسطین تاثیر دارد و ما با هنر، امکانات و کمک های مالی باید در میدان باشیم و از این طریق به دیدگاههای مقام معظم رهبری در مورد فلسطین جامه عمل بپوشانیم.

خبرنگار: فریبا سلیمان پور

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *