رفع کمبودهای بهداشتی و درمانی جوادآباد نیازمند مساعدت مسئولان است

رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد اظهار داشت: با وجود اعتبارات تخصیص یافته به جوادآباد، کمبودهایی در بخش بهداشت و درمان این بخش احساس می شودکه رفع این کمبودها به مساعدت مسئولان نیاز دارد.

به گزارش قرچک آنلاین; حمزه موجبافها کچویی صبح سه شنبه نهم تیر ۹۴ در جمع خبرنگاران افزود: در سفر اخیر وزیر بهداشت و درمان به بخش جوادآباد که با حضور وی در مسیر نظام سلامت حرکتی اساسی در این بخش آغاز شد، تجهیز داروخانه وتوسعه درمانگاه شهر، مورد تأکید ایشان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: باتوجه به پیگیریهای به عمل آمده پس از سفر وزیر بهداشت ودرمان، اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان جهت تخریب و بازسازی درمانگاه این بخش اختصاص یافت.
رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد ادامه داد: با وجود اعتبارات تخصیص یافته به این بخش، کمبودهایی در بخش بهداشت و درمان جوادآباد احساس می شودکه رفع این کمبودها به مساعدت جدی و بی وقفه مسئولان نیاز دارد.
وی یادآور شد: با توجه به پیگیری هایی که در این زمینه انجام شده است، هم اکنون اولویت اول دانشگاه شهید بهشتی تهران برای عملیات تخریب و بازسازی مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران، تنها درمانگاه بخش جوادآباد می باشد.
موجبافها کچویی اضافه کرد: امیدواریم با توجه به سفر وزیر بهداشت و درمان و مساعدتهای محسن خوانساری فرماندار شهرستان و همچنین ریاست شبکه بهداشت و درمان ورامین، به زودی کمبودهای بخش جوادآباد در زمینه بهداشت و درمان رفع شود.
وی تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار جوادآباد نیز برای حل مشکلات مردم، تمام قد ایستاده اند و در راستای حل تمام مشکلات و معضلات به خصوص بخش بهداشت و درمان که از ضروری ترین نیازهای مردم است، از هیچ پیگیری و تلاشی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *