رفع وضعیت عبور و مرور در ورودی و خروجی قرچک

صحرایی :رفع نقاط حادثه خیز جاده‌ای در تمامی شهر و روستاهای استان تهران در دستور کار است.

به گزارش قرچک آنلاین , جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان تهران امروز با حضور صحرایی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران در شهرستان قرچک برگزار شد.

صحرایی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران در این جلسه اظهار داشت : نشست‌های تخصصی به میزبانی در هر شهرستان در جهت رفع نقاط حادثه خیز جاده‌ای در شهرها و روستاها در دستور کار قرار گرفته است.

صحرایی افزود : کمیسیون ایمنی راه‌ها امسال با جدیت در دستور کار و تأکید وزارت کشور قرار گرفته که بر اساس آن تمامی نقاط حادثه خیر شناسایی می‌شود تا بتوان حتی الامکان عامل جاده را از مشکلات ایمنی ترافیک حذف کرد.

صحرایی در پایان گفت : با تدوین برنامه منسجم در هر شهرستان با ارائه گزارش تخصصی از سوی پلیس راهور، شهرداری، بخشداری، راهداری و سایر ادارات مرتبط تمامی نقاط حادثه خیز جاده‌ای در شهر و روستاها باید رفع و وضعیت عبور و مرور در داخل شهر و روستاها و مبادی ورودی و خروجی شهرستان‌ها بهبود یابد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مهران پاسخ

    یکی از راه های رفع مشکل ورودی و خروجی قرچک اوراق اتوبوس های فرسوده و آوردن اتوبوس های جدید و بیشتر هست که هم دود نمیکنن و خراب نمیشن وسط راه بمونن و هم اینکه باید نظارت و جریمه بشن تا راننده ها بزارن مردم برای کرایه کارت بزنن اما الان نمیزارن مردم کارت بزنن و با وجود کارتخوان اما از مردم کرایه نقدی و بالاتر از قیمت میگیرن