فرماندار قرچک :

رشد ۲۰۰درصدی حوزه بهداشت و درمان در قرچک

فرماندار قرچک گفت: شهرستان قرچک در حوزه بهداشت و درمان دارای رشد ۲۰۰ درصدی بود و در ماه‌های آینده چند خانه بهداشت به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش  قرچک آنلاین;مسعود مرسلپور پیش از ظهر امروز در همایش حمایت از کالای ایرانی که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در قرچک برگزار شد، اظهار کرد: شهید امیر سرلشکر منصور ستاری مانند یاقوت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد ماند و جای ایشان را فرزند نخبه‌اش پر کرده است.

وی بیان کرد: خدمتگزاری به خانواده شهدا هدف، برنامه اصلی و سرلوحه دولت امور دولت است.

فرماندار قرچک تصریح کرد: این شهرستان ۳۷۰ شهید را تقدیم انقلاب کرده و ۱۱ جانباز ۷۰ درصد دارد که نشان‌دهنده رشادت مردم ولایتی و ولایتمداری آن است.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان شهید ستاری طی ۲۱ ماه ساخته شده اما هنوز تجهیز و راه‌اندازی نشده است که از این بابت از وزارت بهداشت گله‌مند هستیم، امید آن را داشتیم که این بیمارستان خیلی زودتر به بهره‌برداری برسد اما این اقدام هنوز صورت نگرفته است.

مرسلپور با بیان اینکه شهرستان قرچک در حوزه بهداشت و درمان دارای رشد ۲۰۰ درصدی بود، گفت: در ماه‌های آینده چند خانه بهداشت در این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه روستاهای قرچک جزء متراکم‌ترین روستاهای استان تهران هستند، اظهار کرد: اقدامات ارزنده‌ای برای بهبود وضعیت روستاها انجام شده است، به همین دلیل هیچ مهاجرتی از روستا به شهر نداشتیم و حتی به جمعیت روستاهای قرچک اضافه شده است.

فرماندار قرچک بیان کرد: روال کاری مسؤولان قرچک تأکید بر اصل وحدت است، چراکه اگر وحدت در شهرستان باشد همه مشکلات حل خواهد شد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *