حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
رسیدگی به پرونده موسسه کاسپین در دستور کار مجلس/بانک مرکزی فردا گزارشش را به کمیسیون اقتصادی ارائه می دهد
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
شناسه : 67308

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به آخرین وضعیت پرونده موسسه کاسپیبن در مجلس گفت: رسیدگی به پرونده موسسه کاسپین در دستور کار جلسه فردا کمیسیون اقتصادی قرار گرفته است و در این جلسه قرار است بر اساس شواهد و قرائن موجود به پیگیری این پرونده در مجلس بپردازیم.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; سید حسن حسینی شاهرودی، دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به آخرین وضعیت پرونده موسسه کاسپیبن در مجلس گفت: رسیدگی به پرونده موسسه کاسپین در دستور کار جلسه فردا کمیسیون اقتصادی قرار گرفته است و در این جلسه قرار است بر اساس شواهد و قرائن موجود به پیگیری این پرونده در مجلس بپردازیم.

 

وی ادامه داد: بانک مرکزی قرار بود گزارشی را در مورد موسسه کاسپین در اختیار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دهد؛ بر اساس آنچه که اعلام شده است این گزارش فردا در اختیار کمیسیون قرار می گیرد و بر اساس این گزارش و شواهد موجود دیگر به بررسی پرونده موسسه کاسپین در جلسه فردا می پردازیم.

 

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه هنوز جلسه ای در کمیسیون اقتصادی برای پیگیری پرونده موسسه کاسپین برگزار نشده است، اظهارداشت: با توجه به ایام انتخابات و تعطیلی مجلس حلسه ویژه ای در مجلس برای پیگیری پرونده موسسه کاسپین تشکیل نشده است و قرار است در اولین جلسه کمیسیون که فردا برگزار می شود به پرونده موسسه کاسپین رسیدگی صورت پذیرد.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.