راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور دشمن شکن مردم شهرستان قرچک برگزار می‌شود

ستاد دهه فجر شهرستان قرچک اقشار مختلف مردم قرچک را برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; ستاد دهه فجر شهرستان قرچک با تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از تمام اقشار مردم، اصناف، احزابها، گروه ها، دانشجویان، معلمان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، روستائیان، عشایر و عموم مردم انقلابی ایران اسلامی که همیشه در صحنه حضور دارند دعوت کردتا در مراسم باشکوه راهپیمایی یوم الهن ۲۲ بهمن با حضور گسترده، وحدت این انقلاب را به جهانیان نشان دهند.
این ملت با حضور آگاهانه، انسجام اسلامی و همدلی و همزبانی ملت و دولت را با فریادها دشمن شکن به جهانیان نشان خواهند داد و با تجدید بیعت با امام راحل، شهدای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای«مدظله العالی»، دشمنان این انقلاب را در توطئه های شوم خود میان مردم و مسئولان را ناکام خواهد گذاشت.
ملت ایران درراهپیمایی ۲۲ بهمن با اتحاد منسجم ملی حول محور ولایت فقیه را رقم خواهد زد و یاوه گویی ها و گزینه های روی میز آمریکا را با قدرت نرم و گزینه های روی میز خود، با فریادهای «هیهات منا الذله »، «مرگ بر امریکا » و «مرگ بر اسرائیل» به نمایش خواهد گذاشت.
جوانان این مملکت در مسیر پیشرفت و رشد هیچ وقت خسته نخواهند شد و همیشه آماده جهاد در جبهه های جنگ نرم و مقاومت اقتصادی با همدلی و همزبانی دولت و ملت هستند.
ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی شهرستان قرچک بار دیگر از امت حزب الله که همیشه در صحنه حضور پررنگی دارند و ازهمه گروه‌ها، جریان‌ها، احزاب سیاسی و همۀ آحاد، اقشار و اصناف مردم شریف، وفادار و انقلابی با تمامی سلایق و گرایش‌‌هایی سیاسی می‌خواهد تا با حضور حماسی، آگاهانه، پرشور و انقلابی خود در صفوفی متحد و یکپارچه در مسیرراهپیمایی حضور ” ملی” داشه باشند.
ملت حزب الله شهرستان قرچک از ساعت ۱۰ صبح از مسیر میدان کلانتری به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان حرکت خواهند کرد و با حضور گسترده و انقلابی، حمایت خود را از این انقلاب اسلامی و مسلمانان جهان خواهند نمود و پاسخ دندان شکنی به ابرقدرت های جهان خواهند داد و با نمایش وحدت ملی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان این انقلاب اسلامی را مایوس خواهند کرد.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *