راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم شهرستان قرچک برگزار گردید

راهپیمایی روز قدس امروز از ساعت ۱۱ در شهرستان قرچک آغاز شد و مردم با حضور پر شور خود و با زبان روزه فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش قرچک آنلاین; مردم ولایتمدار و روزه دار شهرستان قرچک با برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس همراه با سایر مسلمانان جهان فریاد مرگ بر صهیونیست سر دادند.
مردم ولایتمدارو همیشه در صحنه شهرستان قرچک در این راهپیمایی پلاکاردهایی با مضمون فلسطین پاره تن اسلام است، قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین بر همه مسلمانان لازم است که خود را علیه اسراییل غاصب مجهز کنند و روز قدس روز اسلام است در دست داشتند.
مسئولین شهرستان نیز شانه به شانه بامردم همراه بودند راهپیمایان با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر صهیونیسم» و… انزجار خود از سیاست‌های ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند. پرچم‌های آمریکا و رژیم اشغالگر قدس در مسیر راهپیمایی روز قدس زیر پای مردم قرار گرفت. همچنین راهپیمایان قرچکی آدمکها و پرچم‌های آمریکا و رژیم اسرائیل را به آتش کشیدند.


جانبازان انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس خواستار احقاق حق مردم فلسطین از سوی سازمان‌های حقوق بشر شدند.
حضور زنان در راهپیمایی روز جهانی قدس در واقع ابرازهمدردی با زنان فلسطینی است که به عنوان محور اصلی خانواده رنج بیشتری را از ظلم رژیم اشغالگر متحمل می شوند.
کوکان حاضر در راهپیمایی نقاشی و دلنوشته‌های خود را خطاب به کودکان فلسطین بر روی محلی که تعبیه شده می‌نویسند.
در پایان این راهپیمایی قطعنامهای نیز از سوی راهپیمایی کنندگان روزه دار صادر شد که در آن تأکید شده است که تنها راه حل مسئله فلسطین انحلال رژیم غاصب صهیونیستی، بازگشت فلسطینیان به سرزمین اجدادیشان و برگزاری یک انتخاب سالم آزاد و فراگیر برای تعیین سرنوشت این کشور مسلمان و مظلوم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *