رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران:

رانندگان نکات ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: همه رانندگان نکات ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند تا خدای‌نکرده اتفاق خاصی صورت نگیرد.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ سیاوش محبی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به بارش برف در ارتفاعات محورهای مواصلاتی استان، گفت ؛ به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی الزامی است.

وی گفت: تمام نیروهای راهور در حالت آماده‌باش قرار دارند و در مناطقی که احتمال ترافیک وجود دارد، مستقر شده‌اند تا در صورت به وجود آمدن ترافیک آن را رفع کنند.
سرهنگ محبی با اشاره به بارش باران در دیگر محورهای استان از لغزنده بودن سطح جاده ها خبر داد وافزود: رانندگان ضمن رعایت نکات ایمنی از سرعت و سبقت غیرمجاز اکیدا خودداری کنند.
وی افزود: محور مواصلاتی هراز به علت کولاک شدید از ساعت۲۰ شب گذشته تا کنون مسدود است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، همچنین بیان کرد: تردد در محورهای فیرزو کوه وجاجرود و آزاد راه پردیس با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی تاکید کرد: از سفرهای غیر ضروری خودداری کرده و به زمانهای بعد موکول نمایند و رانندگان با سرعت مطمئنه تردد کنند و ازعجله و شتاب پرهیز کرده و تجهیزات زمستانی و ایمنی به خصوص زنجیر چرخ، پوشاک، تغذیه و مواد غذایی کافی به همراه داشته باشند.
سرهنگ محبی در پایان افزود: از همه رانندگان می‌خواهیم که نکات ایمنی را در حین رانندگی رعایت کنند تا خدای‌نکرده اتفاق خاصی صورت نگیرد و مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۷۶۲۱۹۱۰۰ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است .

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *