حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 23 محرم 1444 Saturday, 20 August , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
۰۵ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۳
شناسه : 108

محمد زمانی افشار به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک انتخاب شد. طی مراسمی که ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان قرچک و معاون سیاسی انتظامی فرماندار برگزار شد‏ محمد زمانی افشار با سه رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک اژدر نوروزپور با سه رای به عنوان نایب رئیس و حسین وثوقی با […]

ارسال توسط :
پ
پ

IMG_3666

محمد زمانی افشار به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک انتخاب شد.

طی مراسمی که ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان قرچک و معاون سیاسی انتظامی فرماندار برگزار شد‏ محمد زمانی افشار با سه رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک اژدر نوروزپور با سه رای به عنوان نایب رئیس و حسین وثوقی با سه رای به عنوان منشی و سعید نامداری نیز به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای عالی استان تهران انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم بر وظایف خطیر شوراهای اسلامی در سطح روستا‏ شهر و شهرستان اشاره کرد و ضمن تاکید بر خدمتگزاری صادقانه اعضای شورا از این افراد خواست تا در راستای مطالبات بحق مردم قرچک تلاش کنند.

رضا ریاحی اظهار امیدواری کرد که با تلاش نمایندگان مردم در شورای شهرستان شاهد پیشرفت روزافزون شهرستان قرچک و رضایتمندی خداوند و مردم باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک نیز در این مراسم اظهار داشت: در شورای اسلامی شهر و شهرستان به دنبال این هستیم تا زمینه خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم منطقه فراهم شود که این موضوع منوط به همکاری و همدلی مسئولان شهرستان با شورا و اعضای شورا با یکدیگر است.

محمد زمانی افشار با اشاره به اینکه باید دست به دست یکدیگر دهیم تا مشکلات شهروندان به خوبی بررسی شود‏ افزود: روز چهارشنبه اولین نشست شورای اسلامی شهرستان قرچک برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم قوانین و مقررات و همچنین مشکلات شورای شهرستان به خوبی رصد شد.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.