رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک انتخاب شد

محمد زمانی افشار به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک انتخاب شد. طی مراسمی که ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان قرچک و معاون سیاسی انتظامی فرماندار برگزار شد‏ محمد زمانی افشار با سه رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک اژدر نوروزپور با سه رای به عنوان نایب رئیس و حسین وثوقی با […]

IMG_3666

محمد زمانی افشار به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک انتخاب شد.

طی مراسمی که ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان قرچک و معاون سیاسی انتظامی فرماندار برگزار شد‏ محمد زمانی افشار با سه رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک اژدر نوروزپور با سه رای به عنوان نایب رئیس و حسین وثوقی با سه رای به عنوان منشی و سعید نامداری نیز به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای عالی استان تهران انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم بر وظایف خطیر شوراهای اسلامی در سطح روستا‏ شهر و شهرستان اشاره کرد و ضمن تاکید بر خدمتگزاری صادقانه اعضای شورا از این افراد خواست تا در راستای مطالبات بحق مردم قرچک تلاش کنند.

رضا ریاحی اظهار امیدواری کرد که با تلاش نمایندگان مردم در شورای شهرستان شاهد پیشرفت روزافزون شهرستان قرچک و رضایتمندی خداوند و مردم باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک نیز در این مراسم اظهار داشت: در شورای اسلامی شهر و شهرستان به دنبال این هستیم تا زمینه خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم منطقه فراهم شود که این موضوع منوط به همکاری و همدلی مسئولان شهرستان با شورا و اعضای شورا با یکدیگر است.

محمد زمانی افشار با اشاره به اینکه باید دست به دست یکدیگر دهیم تا مشکلات شهروندان به خوبی بررسی شود‏ افزود: روز چهارشنبه اولین نشست شورای اسلامی شهرستان قرچک برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم قوانین و مقررات و همچنین مشکلات شورای شهرستان به خوبی رصد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *