دیوار پارک ولایت شهرستان قرچک بعد از ۲۰ روز هنوز برداشته نشده است

دیوار پارک ولایت شهرستان قرچک که باید قبل از افتتاح برداشته می شد اما بعد از ۲۰ روز هنوز برداشته نشده است.

به گزارش  قرچک آنلاین; پارک ولایت شهرستان قرچک که در ۲۱ دی ماه سال جاری با حضور مسعود مرسل پور فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهرقرچک افتتاح شد، هنوز این پارک بعد از افتتاح با حالیه از ابعام و حاشیه های همراه است.
این پارک که به مساحت ۱۰ هزار مترمربع و فضای سبز ۴ هزار و ۵۴۵ مترمربعی و با امکانات یک دستگاه وسایل بازی پلی اتیلن مخصوص کودکان، ۴۰ نیمکت، یک آب نما می باشد و با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال تجهیز شده است، دیواری جلوی پارک هنوز بر داشته نشده است و مردم برای تردد به این پارک با مشکل روبرو هستند، برای آشکار شدن این پارک هنوز تابلو و یا علامتی که مشخص کند اینجا پارک ولایت است، مشخص نیست.

1621034
مهدی زمانی افشار عضوشورای شهرقرچک اظهار داشت: افتتاح این پارک قبل از تکمیل و برداشته شدن دیوار آن درست نبوده است و در روز افتتاحیه بدون هماهنگی دستور افتتاح از طرف فرماندار صادر شد و چند نفر از اعضای شورای شهر قرچک به همراه رئیس شورا برای مراسم افتتاح حاضر شدند.
وی گفت: طبق صحبت های و قولی که فرماندارشهرستان داده اند، باید دیوار آن برداشته می شد، اما بعد از بیست روز از افتتاح این پارک هنوز اقدامی برای برداشته شدن دیوار انجام نشده است و این از بی تدبیری و کم کاری شهردار و شورای شهر است.
زمانی افشار افزود: فرماندار و رئیس شورای شهر قرچک باید به قول که به مردم داده اند عمل کنند و این دیوار را هرچه سریعتر برای راحتی مردم بردارند تا شهروندان برای تردد و حضور در پارک مشکلی نداشته باشند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مهدی جوادپور پاسخ

    با سلام من یکی از جوانان شهرستان قرچک هستم.
    ما اصلا در شهرستان یدونه سینما نداریم بعد صحبت از کپی رایت صحبت می کنید من جوان باید یجا اخر هفنه خود را سر گرم کنم یا برم سراغ سیگار یا غیره لصفا هر چه زود تر اقدام کنید.
    لطفا اتوبوس رانی در شب و صبح هم نظارت کنید یا ساعت حرکت اتوبوس را در ایستگاه ها چاپ کنید تا بدانیم کی حرکت می کند اتوبوس ها اصلا در شب تا پر نشه سر پا مردم واینسه حرکت نمیکند/